Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

dada, i ovaj ima senzor mrtvog ugla, ludilo :Dmeni frka kod takvih sto kontam da odrzavanje kod lokalnog majstor mice ne moze dobro da izidje.tu nazalost spadaju i ovlasceni servisi.

Link to comment

Znaš kako, meni bi ti senzori bili savršena stvar da su trunku diskretniji. Jbt, ako imaš nekog u mrtvom uglu a daš migavac na tu stranu pišti ko divlje i vibrira volan kano da si Enterprise zaleteo u neku zvezdu a ne jednostavno dao migavac da nagovestiš da ćeš se prestrojiti nakon što ovaj iz mrtvog ugla prođe.

Link to comment
novi fokus na suvozackom ima mnogo manje mesta nego moja stara fijesta, uopste mi nije jasno zasto su uradili toliko sirok stub na racun nogu.
Ćerah ga 6 meseci i definitivno je imao više mesta napred no nova Astra, C4 i Megan. Jedino ga je C-Max šio.
Kad već za astru govorite da je "h" ili druge automobile tačniji model ili generaciju, kažite i za taj focus da li pričate o dvojici ili trojici ili čemu već.
Znaš kako, meni bi ti senzori bili savršena stvar da su trunku diskretniji. Jbt, ako imaš nekog u mrtvom uglu a daš migavac na tu stranu pišti ko divlje i vibrira volan kano da si Enterprise zaleteo u neku zvezdu a ne jednostavno dao migavac da nagovestiš da ćeš se prestrojiti nakon što ovaj iz mrtvog ugla prođe.
Ej, gledao sam svojim očima kako deda i baba sede u kolima u podzemnoj garaži, voze u rikverc izlazeći iz svog parking mesta, senzor pišti ko mutav, a oni udaraju u druga parkirana kola dupetom. Što je najgore, izgleda da ni čukanje nisu baš najbolje registrovali.
Link to comment

baba ga vacarila garant.meni bi svi ti senzori samo smetali, a ono start & stop je tek ludilo, dok taksi i autobus stoje parkirani po pola cuke sa upaljenim motorima zbog klime.

Link to comment

ja sam to isto gledao u garazi TC usce, riba vozi unazad u nissanu murano, gleda u ekran ogroman ispred sebe po kome je iscrtana linija po kojoj treba da se krece da izadje, sve pisti cim promasi za 10cm zadatu trajektoriju i ladno se nabija u nekog nesrecnika pored.

Link to comment
Kad već za astru govorite da je "h" ili druge automobile tačniji model ili generaciju, kažite i za taj focus da li pričate o dvojici ili trojici ili čemu već.
Ne znam koji je broj, ja govorim o ovome što bi ga dobio da danas uđeš u Fordov salon i kažeš "Dobar dan, dajte mi jedan Fokus".
Link to comment

meni je dovoljno u svakom, ali znam primerke koji provereno ne mogu da sednu u moje avto. covek od 2.02, kolenima zapinje cas o volan, cas o stub. nema kombinacije pozicija volana i sedista koje resavaju njegov problem.u fokusu 2 sedi. u fiat bravi (novoj) sedi jos bolje.

Link to comment
  • 1 month later...

ljudi došlo vreme da pazarim auto - dajte neku preporuku za pouzdani porodični auto koji treba da tera nas dvoje, dva klinca i eventualno kučiste. računam da mi je max budžet do 4k ojra.

Link to comment
ljudi došlo vreme da pazarim auto - dajte neku preporuku za pouzdani porodični auto koji treba da tera nas dvoje, dva klinca i eventualno kučiste.računam da mi je max budžet do 4k ojra.
Odeš na polovniautomobili.com, filtriraš max cene i godište ispod kojeg ne bi išao + ako još nešto znaš od parametara i biraš... Ja bih naravno Japanca, ali ti nisi ja. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...