Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

bas sam sretnabravo cure!!!!katarina, damnjanovic, ognjenovic, filipovic u prvom. andrea vukla prostor za pop lazic..edit- jel dovoljan bod? trebalo bi da jeste

Edited by InvisibleLight
Link to comment

jeste, jeste..al niko ne ide na remi :lolol:moraju ici na pobeduajd da se jos ustabilizuju, uz ovakvu odbranu tomasevic, yes we can

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Stvarno velika pobeda rukometasica, igraju srcem, borbeno, ne stede se nijednog trenutka, boljka koju imaju i rukometasi prati i njih, slaba tranzicija, ocigledno se od mladjih kategorija slabo radi na tom vaznom segmentu igre, Boskovic mi je enigma, nekad pomislim da ne zna sta radi na kupi a nekad me odusevi, recimo danas nije koristio Stoiljkovic kao rezernog beka vec je forsirao Bilju Filipovic koja se ispucala u prvom poluvremenu u napadu a u drugom je trebala igrati samo odbranu sto joj je primarna funkcija, verovatno je mislio da je duze nego obicno drzi u odbrani zbog sjajne kontre Dankinja ali se ona sa druge strane jako sporo krece tako da ne pomaze mnogo u brzom vracanju u odbranu, Eric takodje mora dobiti sansu i u napadu, Andrea je fenomenalna, mozda nekad slabije odigra ali nas ona drzi od starta sampionata svojom kvalitetnom i lucidnom igrom, Damnjanovicka sve bolja, Ceca Ognjebnovic sjajna na krilu, Krpez danas isto vrlo dobra i sto je jos bitnije dobro igrala odbranu bez iskljucenja cak i u drugom poluvremenu kad su Spanci promenili kriterijum na nasu stetu, Kovinjalo je potpuno nepodnosljiv, sramota da ga i dalje drze za mikrofon, najgori je bio zadnjih minut i po kad smo obezbedili pobedu pa upao u neki trans pracen njegovim standarnim mucanjem i nepovezanim recenicama, Straja onakav kakav je meelm za usi u odnosu na doticnog

Link to comment

Ja slušao prenos protiv Švedske na radiju, u autobusu, super je, protiv Danske sam ugasio Kovinjala a pustio radio kao zvuk, čuju se tajmauti ovog našeg idiota, gori je od Červara, tj. banalniji :0.6:

Link to comment

A što igraju u 6, umesto kao svaki pravi domaćin, u prime timeu?+ sačekaju da Dankinje za svaki slučaj pobede Norvešku i eliminišu Francusku, pa da protiv nemotivisanih Petlica lakše dođemo do bod/ova

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...