Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

i to je bolje od vujina koji nema nema nit mozga niti muda
Da da. 1. strelac LS koji je juce postigao 3 gola na postavljenu odbranu u stvari ne zna nista ali ga juri 1/2 Bundeslige a zavrsice u Kilu. (od sledece sezone).
Link to comment

I kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao?Fantastican suter, ali jednodimenzionalni igrac, ne previse inteligentan, za igraca vrhunskog kalibra pravi isuvise glupih gresaka, usere se kad god je bitno. Moze on da bude najbolji strelac LS do naredne decenije, ali je i detetu vidljiva jasna razlika u klasi izmedju njega i najboljih bekova sveta. Aj da ne ispadne da ga kudim previse - takvom igracu(sifonjer, odlican sut) treba dobar srednji bek, a mi ga nemamo. Medjutim, on nije vrhunski igrac i nece ni postati zato sto ocigledno nema muda. Rnic ih, na primer, ima, iako nije tako kvalitetan igrac(bar ne jos uvek).

Inače, utakmica sa Hrvatima prava Skandinavska™, lepo je videti i da mi umemo bratski da sarađujemo, kao i Nordijci.
Ne bi nam bilo prvi put - po Sterbikovoj strani price, njegov sukob sa Savezom potice iz vremena kad nije zeleo da prihvati da pustimo Hrvate da dobiju utakmicu. Edited by Evropejac
Link to comment
Inače, utakmica sa Hrvatima prava Skandinavska, lepo je videti i da mi umemo bratski da sarađujemo, kao i Nordijci.
Nisam gledao čitavu utakmicu, već samo prvih 15 i poslednjih 15 minuta, pa ne mogu baš da kažem koliko je ovo "tačno" ali zvuči prilično neverovatno. U tih poslednjih 15min Balić je odigrao loše, i to ne samo po njegovim standardima, slabo im je funcionisao napad... a kao posledica toga Goluža ne ubacuje Balića 2 ili 3 vezana napada. To je možda jedino "sumnjivo" al čak i to Golužin postupak pobija. Gledao sam na "javnoj" lokaciji i dosta ljudi je komentarisalo sudijske odluke, u stilu da smo mi ošetećeni. Ne bih se složio, sami smo sebe zakopavali u napadu i dovodili u situaciju da igrač mora 1-na-1 i da onda to rezultuje sviranim probijanjem. Naše isključenje pred kraj (Ćurković valjda?) je zasluženo i bezveze na dignutu ruku sudija. S druge strane upravo Baliću je svirano probijanje koje nije morano, a u kontri kada nas je stativa izvukla je moglo da se svira isključenje našem koji je na samom početku iste povukao jednog hrvatskog igrača s leđa. Sve u svemu - ujednačeno suđenje, rekao bih.Početak utakmice je meni neverovatan, imajući u vidu prethodne 3 utakmice. Dva poziciona napada na Nikčevića, solidna odbrana, jedna kontra... Stanić odlično brani čitav turnir, pretpostavljam da se Pejanović uvodi kako bi i on ušao u ritam i bio spreman za drugi deo turnira ako se ukaže potreba za njim. Koliko je Pejanović branio juče? U ova dva perioda koja sam ja gledao - čini mi uopšte nije ulazio. Vujinu ne idu sedmerci na prvenstvu, definitivno. Treba promeniti glavnog izvođača, ovaj očigledno ima problem trenutno (koncentracija, pritisak, šta već...).
Link to comment
I kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao?Fantastican suter, ali jednodimenzionalni igrac, ne previse inteligentan, za igraca vrhunskog kalibra pravi isuvise glupih gresaka, usere se kad god je bitno. Moze on da bude najbolji strelac LS do naredne decenije, ali je i detetu vidljiva jasna razlika u klasi izmedju njega i najboljih bekova sveta. Aj da ne ispadne da ga kudim previse - takvom igracu(sifonjer, odlican sut) treba dobar srednji bek, a mi ga nemamo. Medjutim, on nije vrhunski igrac i nece ni postati zato sto ocigledno nema muda. Rnic ih, na primer, ima, iako nije tako kvalitetan igrac(bar ne jos uvek).
Odakle ti ideja da Vujin nema muda? Sinoc je usao lose u utakmicu, napravio nekoliko gresaka i imao par promasaja sto ga nije sprecilo da nas u drugom poluvremenu odrzava u zivotu kad su Hrvati otisli na +2.
Link to comment
Fantastican suter, ali jednodimenzionalni igrac, ne previse inteligentan, za igraca vrhunskog kalibra pravi isuvise glupih gresaka, usere se kad god je bitno. Moze on da bude najbolji strelac LS do naredne decenije, ali je i detetu vidljiva jasna razlika u klasi izmedju njega i najboljih bekova sveta. Aj da ne ispadne da ga kudim previse - takvom igracu(sifonjer, odlican sut) treba dobar srednji bek, a mi ga nemamo. Medjutim, on nije vrhunski igrac i nece ni postati zato sto ocigledno nema muda. Rnic ih, na primer, ima, iako nije tako kvalitetan igrac(bar ne jos uvek).
Ako se ne varam, Rnićevi golovi sa kraja utakmice su u periodu kada je na drugom beku stajao Vujin. Jbg, nije ni to "odvlačene" (ala Žiga :D) za potcenjivanje, Hrvati su sigurno više vodili računa o Vujinu.
Ne bi nam bilo prvi put - po Sterbikovoj strani price, njegov sukob sa Savezom potice iz vremena kad nije zeleo da prihvati da pustimo Hrvate da dobiju utakmicu.
Tu se nije radilo o dogovoru od kojeg bi obe strane imale "sportsku" korist. Poslednje kolo druge faze gde smo mi već uveliko ispali a Hrvati se klali sa Danskom i Rusijom za dva mesta koja vode dalje.edit:typo Edited by Svarog
Link to comment

Ma Vujin je juche a i protiv Alzira resavao vise x napade individualnim kvalitetom, kada niko drugi nije imao ni ideju kako dqa probijemo zonu protivnika.A to sa najboljim bekovima sveta je skakljivo. Hansen je, po mnogima strasan igrach pa se nije snasao u Barseloni. Vujin je, svakako u, top 10. Za srednjegbeka ste u pravu. Nemamo resenje na tom mestu. Najveci talenat, Nenadic je unazadjen povredama, Sesum nije klasican srednji bek, Vladica Stojanovic vise nije za vrhunski rukomet, Cuturu nismo zvali ni kad je bio na vrhuncu...Sto se Hrvata tice, imaju 3 extra igracha - neponovljivog Balica, Vorija i Lackovica. Duvnjak nije fit, ostalo je suv prosek.

Link to comment

ja da sam im trener sve bih ih pobio. svaki ali svaki naš neuspešan napad dobili smo kontru. kako god da se završi koliko god da njihovih ide u kontru uvek je zicer. šta će golman kad non stop idu 1 na 1

Link to comment

Mozemo da igramo samo sa sporim ekipama, koji takodje menjaju odbranu-napad, tu je nasa sansa. Ostali ima da nas pretrce samo tako.Izludjuje me to sto ne igramo svaku utakmicu da pobedimo, zbog cega kalkulacije?Kako nemaju gen vaterpolista i kosarkasa?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...