Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

rvati imaju 2 teske rupe na golu. za pobedu je trebalo samo sutirati na gol. nisam zadovoljan
ma gde da budemo zadovoljni, hrvati su nam se bukvalno nudili da ih dobijemo, ali mi to nikako nismo hteli da uzmemo :isuse: :isuse:
Link to comment
Curkovicu, Curkovicu... 2 gola razlike za nas i dignuta ruka Hrvatima i covek ga pripali po faci... inace, dobar rezultat i dobra borba nasih... nadam se da nece da ispale protiv Rumuna...
I to ne da ga je pripalio na nebitno poluocajnicko dodavanje pri kraju napada na +2 nego ga je zveknuo toliko da bi ga i nasa klupa iskljucila na 2 minuta :isuse: Kakva je dalje kombinatorika? Sta na modgovara od ostalih rezultata osim pobeda protiv Rumunije.
Link to comment

nema kombinatorike. iz sledeće grupe 2 idu u polufinale,to je za nas nemoguća misija,jer realno nemamo taj kvalitet. kombinatoriku treba ostaviti za pozicije od 5og do 8og jer mislim prvih 7 dobija učešće direktno na oi 2012.

Link to comment
Kad sam stigao kući sat je pokazivao 53 minuta i nešto sekundi. Do kraja utakmice naši nijedan jedini put nisu šutnuli na gol....:isuse:
To je to. Da ne bude sve mracenje i kritike, pohvalio bih Rnica... mozda je malo sebican ali je, u perspektivi, nas jedini moderni™ bek.
Link to comment
Iz novih grupa prolaze valjda po 4 u 1/4 finale :unsure:
ne. ne postoji četvrtfinale. prolaze dva u polufinale.edit. mrzim takmičenja koja nemaju četvrtfinale pa jedan loš rezultat na početku te izbaci iz borbe za medalju. Edited by nnnnnnn
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...