Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

-2 na halbcajtu. Očekuje se 1 kvalitetan raspad do -10 u drugom...
upravo tako, sa distance™ smo gotovo sve pogadjali, odbranu smo dosta dobro igrali, a opet gubimo -2... tako da nece biti prijatno za gledanje kad nam odbrana popusti a sut zakaze.
cuo sam samo za par igraca, pa me zanima da li mi imamo vrhunske igrace? mislim na igrace koji imaju vodecu ulogu u najvecim klubovima.
slabo.. momir je bitan sraf u kilu, al tamo jiha vodi glavnu rec... vujin je serif u vespremu i stojkovic je udarna igla kielca(zadnje dve sezone je u top 3 strelca ls-a cini mi se)... ovo ostalo, nista znacajno, bar koliko ja znam... Edited by jigsaw
Link to comment

Smijesni Bojinovic je 100 puta korisniji od Vukcevica na srednjem beku. Odvratno je koliko nam fali dobar srednji bek. Direktni krivac za to sto gubimo je Vilovski, nevjerovatno stetan komad panja sa divljackim faulovima i glupim iskljucenjima. Jednom kada smo imali igraca vise i drugi put na igracu koji se nije kretao ka golu.I dalje igramo sporo i bez akcija na krila. Zato smo odigrali par akcija na pivota i to je prolazilo, sto kroz golove a sto kroz sedmerce. Kontam da se to nece promijeniti preko noci ali mogl bi odigrati makar par akcija.Nije ovo toliko lose. Ocekivao sam raspad.

Link to comment

Koja pravila su se promenila u rukometu pa sada pada duplo više golova nego pre 15 godina npr? Dugo nisam gledao rukomet, a ovo mi sada izgleda kao besomučno prangijanje gde je skoro nemoguće odbraniti se. Naprosto, pobeđuje ko bolje prangija.Iz kog razloga smo zamenili golmana, kad je onaj prvi barem nešto uspevao da zaustavi?edit:čini se da smo prsli, danci su brži od nas a imaju i efikasnije prangijaše na skoro svakoj poziciji

Edited by Ted
Link to comment
Koja pravila su se promenila u rukometu pa sada pada duplo više golova nego pre 15 godina npr? Dugo nisam gledao rukomet, a ovo mi sada izgleda kao besomučno prangijanje gde je skoro nemoguće odbraniti se. Naprosto, pobeđuje ko bolje prangija.
Isto..dugo nisam gledao rukomet..kanda su se igraci fizicki promenili..nasi su slabo pokretljivi sifonjeri koji ispaljuju projektile sa 10 metara dok su ostali sitniji,brzi i ujedaju kao osice. Nemamo sanse u ovakvoj igri.
Link to comment

bitno da je onaj idiot sa levog krila uvrće loptu a ne zna ni normalno da da gol a kamoli neke trikove izvodi i umesto dva razlike sad je 5. uništi nas ovaj hansen,pa gde je taj ilić kad treba,najbolji strelac,kako da ne

Link to comment
aj, aj, aj..."Malme se transformisao u multimoderni..." (kuršlus - zajbao se Kovinjalo, probao da sroči prostoproširenu rečenicu s tuđicama)
On je po tom pitanju jedan od najgorih. Ne ume da kaže sažetu rečenicu, nego stalno nešto petlja i obično se upetlja.
Link to comment

razorio nas je ovaj Hansen, prangija i prangija a naši igraju odbranu tako što mlitavo zamahnu rukom ka njemu. i tako svaki put.

Edited by Ted
Link to comment

ovi danci se raduju ko da su osvojili svetsko,sudjenje me uvek iznervira,već 10 godina isti rukomet igramo koji više nigde ne prolazi,sve u svemu mrzim rukomet i nikako mi nije jasno što ga i dalje gledam :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...