Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Uf, moglo bi biti frke u tim utakmicama... Uglavnom, mi završavamo sa Rujama kod kuće i Kurbanskim Otocima u gostima. Danas su nas Rusi izgazili 12 razlike, s tim da je na polčasu bilo 4 za Ruse. Na kraju tekme smo imali 2 igrača više, ali nismo uspjeli smanjiti, ostalo je 37:25. Poželjno bi bilo da Rusi dobiju i u švicarskoj za vikend, tako da nam Neutralce skinu sa vrata.

Link to comment

Hrvatska pobjedila Finsku nesto oko 20 razlike, nakon duugo vremena Hrvatska igra u nekim kvalifikacijamaMislim da je ovo dobar potez IHF-a, kvale po uzoru na nogometne, igraju svi a ne samo neki...

Link to comment

Da li je moguce da niko ne prenosi mec sa Italianima danas. ma ne samo to nego ne mozes ni vest naci na netu. A i ne postoji evropski site koj prati ove kvalifikacije.Handball organizaciju vode izgleda veci debili nego waterpollo.

Link to comment

Mislim da je Toskic igrao za Fidelinku iz Subotice.Treba pozvati i Dragicevica kao 3. pivota pod hitno.Nego, Rusi dobise na guzove u Svici - 30-31!? Bice nam za'ebano tamo, mada...uzdamo se u podrsku dijaspore :thumbup:

Link to comment

Nisam napisao da sam siguran.Znam da je 2004/05 igrao za Partizan, ali tada je imao vec 22 godine. afirmisao se u Epoksidu iz Priboja, pa direktno presao u Partizan ili je imao neklu usputnu stanicu?

Link to comment
  • 2 weeks later...

UEFA od EHF-a nam skinula kaznu za tekmu sa švicarcima tako da ćemo moći objasniti čokoladžijama & sajdžijama, da osvojimo to 2.mjesto u grupi koje nam pripada. :wicked: :P

Link to comment

Zagreb prejak protiv Loewena. Imali su i po 5 razlike da bi na kraju osvojili tek bod. Prije utakmice bi to možda prihvatili kao uspjeh no imali su dobijenu utakmicu - 26:26, Loewen sa igračem manje do kraja tekme, Lazarov puca sedmerac i promašuje. Napad Loewena ubrzo prekida štrlek i iz kontre zabija za 1 razlike. Da bi spriječio polukontru Nijemaca hrvačkim zahvatom zaslužuje isključenje, a Loewen vadi Schmala i ubacuje šestog igrača. Taj šesti igrač je bio Bielecki koji pogađa lijeve rašlje za bod Nijemcima. Zagreb je imao samo pet strijelaca na utakmici pri čemu nije bilo golova desnih krila. :huh:

Link to comment
UEFA od EHF-a nam skinula kaznu za tekmu sa švicarcima tako da ćemo moći objasniti čokoladžijama & sajdžijama, da osvojimo to 2.mjesto u grupi koje nam pripada. :wicked: :P
Jel da?E pa i mi se tu nesto pitamo cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...