Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts

1 kuriozitet - U Prvoj ligi prva četiri mesta drže klubovi koji su došli iz Srpskih liga- OFK, Dubočica, Tekstilac i Smederevo.

Pretpostavljam da su OFK i Dubočica zacementirani za ulazak u Superligu, kao što mi se čini izvesno da iz Superlige ispadaju IMT i Radnik.

Link to comment

Nije smesno, gol je neregularan jer se igrac OFK BEograda nalazi na polovini Macve pre nego sto su krenuli si centra i odmah krece u pritisak.

 

Ko sme protiv Terze....

 

Prvi je splet nesretnih okolnosti, bas je lila kisa u to vreme, tu nemam primedbi.

Edited by WTID
  • Haha 1
Link to comment
  • 3 months later...

Smrdljvi Terza nastavlja po starom, ja stvarno ne razumem kako niko ne prijavljuje sta smetlar radi.

 

Prvo 1-0 od NS a sada i 0-2 od kumovskog Graficara, naravno obe utakmice su bile skinute sa kladjenja sat vremena nakon sto su pustene.

 

Tacno sve sto ima veze sa tim govnarom treba ugasiti.

 

Ubio mi je covek ljubav prema fudbalu.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, WTID said:

Smrdljvi Terza nastavlja po starom, ja stvarno ne razumem kako niko ne prijavljuje sta smetlar radi.

 

Prvo 1-0 od NS a sada i 0-2 od kumovskog Graficara, naravno obe utakmice su bile skinute sa kladjenja sat vremena nakon sto su pustene.

 

Tacno sve sto ima veze sa tim govnarom treba ugasiti.

 

Ubio mi je covek ljubav prema fudbalu.

Tri nekad super simpaticna kluba, pogotovo moj Graficar :sad: banda radikalska usla u svaku poru zivota.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...