Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Znaci u evropskoj kosarci se isplati isfolirati neku uzasnu povredu pod faulom u zadnje 3 sekunde kako bi igrac sa +80% sutirao slobodnjake za pobedu dok u NBA to ne prolazi.

Link to comment
Prilikom narucivanja knjiga sa Interneta da li se i dalje placa visoka cena neke spedicije i carine, pa dara predje meru ili mi je krajnja cena priblizno jednaka onoj na Amazonu ?
Vidi da nadjes nekog u BIH ko bi mogao to da ti odradi, ovde se placa samo neki carinski pregled od 4.5 evra.
Link to comment

Kome prijaviti neispravan semafor u Beogradu?Da ne bude zabune, semafor radi, ali pogrešno, pešaci su ugroženi. Uz to se nalazi ispred osnovne škole.

Link to comment
Kome prijaviti neispravan semafor u Beogradu?Da ne bude zabune, semafor radi, ali pogrešno, pešaci su ugroženi. Uz to se nalazi ispred osnovne škole.
Sa sajta "Beograd puta":"Локацију и динамику постављања семафора на територији Београда одређује градски Секретаријат за саобраћај. На основу њиховог налога Београд пут изводи радове. Секретаријату за саобраћај можете се обратити на телефон број 3227-241."
Link to comment

Zna li neko da li na netu ima spisak sa zvanicnim prevodima naslova stranih filmova na srpski?Jednom davno sam imala neki excel fajl sa tim, ali sad nema teorije da se setim odakle mi.

Link to comment

supermarket da radi sad? ili neki drugi dućan a da prima kartice? idem kući s posla, a tela bi da pokupim hranu.preciznost: u centru i prema konjarniku. može i bulevar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...