Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Je li neko skoro video gde u Beogradu može da se kupi punjiva baterijska lampa koja koristi LE diode kao izvor svetlosti? Onomad (pre godinu ili dve) sam čuo da toga ima na buvljaku, ali me zanima sadašnja mogućnost kupovine.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Beograd, jebene bočice sa komprimovanim vazduhom koje služe (u mom slučaju) za čišćenje unutrašnjosti kučišta™ :pace: Po prodavnicama kompjutorske opreme ih nemaju, bar u onih milion gde sam pitao.

Link to comment
Beograd, jebene bočice sa komprimovanim vazduhom koje služe (u mom slučaju) za čišćenje unutrašnjosti kučišta™ :pace: Po prodavnicama kompjutorske opreme ih nemaju, bar u onih milion gde sam pitao.
Evo reci cu ti ali da pet puta ponovis "Alah je veliki".Imaju ga sve prodavnice iz lanca "Office1 Superstore" - Ju biznis centar, Ilije Garasanina, Sarajevska itd. Za 400ml cena je oko 550 din.
Link to comment
:Hail: Alahu je veliki :Hail: pa puta pet.Kao nagradu dobijaš informaciju da je u hotelu Nais (u okolini Niša, 220 km od Bg, ulaz sa autoputa) izgleda u toku neko okupljanje ljudi muslimanske vere. Prolazio sam tuda juče po povratku iz Grčke, i video masu ljudi i žena sa burkama kako sede razgaćeni po dvorištu i okolnim travnjacima, pritom proizvodeći neverovatnu količinu raznog neekološkog đubreta.
Link to comment
:Hail: Alahu je veliki :Hail: pa puta pet.Kao nagradu dobijaš informaciju da je u hotelu Nais (u okolini Niša, 220 km od Bg, ulaz sa autoputa) izgleda u toku neko okupljanje ljudi muslimanske vere. Prolazio sam tuda juče po povratku iz Grčke, i video masu ljudi i žena sa burkama kako sede razgaćeni po dvorištu i okolnim travnjacima, pritom proizvodeći neverovatnu količinu raznog neekološkog đubreta.
Hotel Nais je kultno mesto za Turke u tranzitu. Meni je dvojezican, mislim da imaju i nesto turskog osoblja, imaju halal hranu, prostor za molitvu i ostale potrepstine. Covek ima njuh za biznis, otkidaju se od para.1920921_230x230.jpg Edited by vasudeva418
Link to comment
Meni je dvojezican, mislim da imaju i nesto turskog osoblja, imaju halal hranu, prostor za molitvu i ostale potrepstine. Covek ima njuh za biznis, otkidaju se od para.
A, ok onda. Moram priznati da sam juče na to gledao samo sa estetskog, higijenskog i civilizacijskog aspekta.
Link to comment
Je li neko skoro video gde u Beogradu može da se kupi punjiva baterijska lampa koja koristi LE diode kao izvor svetlosti? Onomad (pre godinu ili dve) sam čuo da toga ima na buvljaku, ali me zanima sadašnja mogućnost kupovine.
Ako misliš na all-in-one lampu koju uštekaš u struju da se napuni - negative, takvu skoro nisam video.Standardne lampe sa LE diodima troše po 3 komada AAA baterija (bele LE diode rade na 3.6V).Dobitno rešenje je da kupiš lampu, NiMH baterije & punjač za iste. Jebada je što svi punjači pune po dve baterije, nisam skoro video neki koji puni 3 u cugu. Dobra stvar je što baterije nisu skupe, a dotične lampe imaju jako malu potrošnju.Lampi imaš svuda, na pijacama, buvljaku, kod kineza, u radnjama sportske i planinarske opreme...Na buvljaku sam kupio punjač koji koji može da se napaja i iz mreže i iz akumulatora u kolima.
Link to comment
A, ok onda. Moram priznati da sam juče na to gledao samo sa estetskog, higijenskog i civilizacijskog aspekta.
da, zaista nigde u Srbiji nisam video da ljudi bacaju smece unaokolo...:isuse:
Link to comment
To ima svugde™.
ajmo ispocetka. tebe kao zitelja uredne i ciste Srbije uznemirava sto neki tamo Turci bacaju djubre po travnjaku hotela? jel se ti to zajebavas? ti kapiras u kom svinjcu mi zivimo? od svih bacaca djubreta u Srbiji, koji izazivaju poplave tako sto svojim bacenim friziderima zapusavaju odvodne kanale pa posle traze da im se nanovo grade kuce, tebi zasmetali bas ovi?kontam da o ovome ne mogu polemisati, suvise je suludo. Edited by vasudeva418
Link to comment
Je li neko skoro video gde u Beogradu može da se kupi punjiva baterijska lampa koja koristi LE diode kao izvor svetlosti? Onomad (pre godinu ili dve) sam čuo da toga ima na buvljaku, ali me zanima sadašnja mogućnost kupovine.
imash one shto se muckaju i pri tom muckanju se odvija nekakav proces dopunjavanja baterija pa se tako nikad ne isprazne
Link to comment

Vasa: Ma opusti se, zajebavam te pošto znam da ćeš da skočiš u sekundi :).Zanimljivo mi je bilo da vidim masu ljudi koja sedi na travi okružena praznom plastičnom ambalažom, kesama i papirima, a nije nikakav masovni festival u pitanju. A razlika između nas dvojice je u tome što bi ti našao opravdanje za muslimane čak i da ti otmu celu familiju i drže ih kao taoce, dok su meni sva govna ista, nevezano za veru ili naciju.A moram priznati i da mi je zabavno kad po potrebi potežeš onu staru "pa to i drugi rade" sintagmu :)

Edited by henrik larsson
Link to comment
Vasa: Ma opusti se, zajebavam te pošto znam da ćeš da skočiš u sekundi :).Zanimljivo mi je bilo da vidim masu ljudi koja sedi na travi okružena praznom plastičnom ambalažom, kesama i papirima, a nije nikakav masovni festival u pitanju. A razlika između nas dvojice je u tome što bi ti našao opravdanje za muslimane čak i da ti otmu celu familiju i drže ih kao taoce, dok su meni sva govna ista, nevezano za veru ili naciju.A moram priznati i da mi je zabavno kad po potrebi potežeš onu staru "pa to i drugi rade" sintagmu :)
ma briga me ko su, kakvo crno opravdanje. ja bih kazne za djubre naplacivao po tezini, 1 evro za gram smeca, pa da vidimo. musliman, satanista ili hriscanin. ok? Edited by vasudeva418
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...