Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

hvala, proveriću
Ja sam kupovao neke restlove tamo i prilicno su drali. A to cine i dalje jer su jedini koji trguju time. Zato gledaj da iskoristis celu plocu. To je daleko isplativije. I mozda da posaljes neku cicu da pita.Ipak, materijal se savrseno uklapa u opis koji si dao. Jedino nisam siguran za debljinu ali verovatno imaju, a mozda ti posluzi i tanji.
Link to comment
Ipak, materijal se savrseno uklapa u opis koji si dao. Jedino nisam siguran za debljinu ali verovatno imaju, a mozda ti posluzi i tanji.
Video sam juče na netu da su ploče nešto tanje, ali mislim da to neće biti problem.
Ja sam kupovao neke restlove tamo i prilicno su drali.
Ako preteruju sa cenom biće - jbš transparentnost, odnosno staro dobro drvo.
I mozda da posaljes neku cicu da pita.
Ja sam cica.
Link to comment
Poslao sam zahtev i 5 ojra pride za troskove i slanje do Srbije.Javila se neka ljubazna gospodja i kaze da je to tako ok.Videcemo u narednih nedelju - dve :)Hvala svima jos jednom na korisnim informacijama i savetima.
I stvarno posle par nedelja, stigao papir do Beograda. Nije niko maznuo kesh :DHvala jos jednom svima na savetima.
Link to comment
Idem sutra da gledam avijone na Batajnici pa me zanima: vozi li se neko Beovozom i ide li to po redu voznje?
Jesi li bio?Videh na netu da je puno ljudi pokusalo da ode i odustalo...
Link to comment

nadam se da moze ovo pitanje ovde.moze li ko da me uputi gde da nadjem jednu montazu (slika dve glave, a u spoileru jedno malo i veliko telo)? videla sam negde na forumu, ali ne znam sad gde.

Link to comment
nadam se da moze ovo pitanje ovde.moze li ko da me uputi gde da nadjem jednu montazu (slika dve glave, a u spoileru jedno malo i veliko telo)? videla sam negde na forumu, ali ne znam sad gde.
svi1.jpg

svi2.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...