Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

uh, kinez:). neko ce reci da su danas sve kinezi, da, ali treba imati dosta srece pa naci kineska vrata koja su dobra a uradjena bez npr italijanskog posredovanja u smislu dizajna i kontrole kvaliteta. kad sam ja trazio isto - pre nego sto sam zakljucio da mi se vise dopada ideja da sredim svoja stara originalna vrata od bogtepitakad - niceg pristojnog ispod 600-650e sa ugradnjom nije bilo. a pricamo o 2005. valjda ce neko napisati nesto pametnije.
biži od kineza koliko te noge nose. mi smo se sa njima majstorski uvalili. naime, tribala su nam po miri protuprovalna vrata, od 210 cm, a jedino su kineska kostala, kako sam pogresno mislila, razumno (nešto priko 300-njak ojra), u usporedbi s konkurencijom (oko 600- 700-njak). o kako smo se temeljito zayebali, u rekordnom je roku (naravno odmah nakon isteka garancije) jednostavno otpao vanjski dio kvake, koji uopće ne postoji u sustavu kao rezervni dio i ne može se zaminit, već se jedino mogu iščupat kompletna vrata sa pripadajućim dijelom podne glazure i parketa u hodniku.za sad ulazimo u stan suptilnim zaokretom ključa i čekamo dan kad ćemo ostat vanka, tražeći fleskericu. a onda unutra idu grubijani, razbijanje pola hodnika, ugradnja novih vrata i masni troškovi... kako se kaže- ko ne plati 'seksualnog radnika', plati likara Edited by Nicol
Link to comment

imas u metrou (mada ima i po drugim slicnim mestima) pristojnu stofanu za nesto manje od 6000, moze da se podesi i ugao i visina naslona, ima rucke (mogu da se demontiraju). ja uzela pre koji mesec i ne zalim se.

Link to comment

sjajno, hvala svima ;)lepo ste se pokazali, a sada još jedan zadatak :Dpotreban, relativno hitno, pouzdan električar. kontakt na PM.hvala unapred, i obećavam da ću se samoproterati sa ovog topica na mesec dan :)

Link to comment

Meni je potrebno sledeće.Nešto poput pločastog materijala (debljine oko 2cm), ali da nije iverica, univer, medijapan i sl., već neki materijal poput pleksiglasa i proziran.Ukoliko je taj materijal toniran bojama - još bolje!Staklo ne odgovara.Neophodno je da to nešto može da se obrađuje:-seče po meri [moguće da će mi odgovarati i neka već gotova ploča dimenzija 50-80x25-35cm]-obrada ivica, -bušenje rupa za šrafove i slično...

Link to comment
Meni je potrebno sledeće.Nešto poput pločastog materijala (debljine oko 2cm), ali da nije iverica, univer, medijapan i sl., već neki materijal poput pleksiglasa i proziran.Ukoliko je taj materijal toniran bojama - još bolje!Staklo ne odgovara.Neophodno je da to nešto može da se obrađuje:-seče po meri [moguće da će mi odgovarati i neka već gotova ploča dimenzija 50-80x25-35cm]-obrada ivica, -bušenje rupa za šrafove i slično...
imas klirit u zemunu, senski trg 7.evo s neta:GALENIKA KLIRITSENSKI TRG 711080 ZEMUNTel:011 2193 161011 3161 384Fax:011 2619 005
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...