Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Glede leda, ja spopadnem neki kafić i lepo zamolim. Obično mi napune neku veliku kesu, jer imaju te mašine i to. Obično to ispadne kilu-dve. Na kraju pitam "Šta sam dužan?", oni kažu "Ne treba ništa". I ja srećan i :kdp: E sad, ako se puca na mejdejkinih deset kila (vidi se ko kakve žurke pravi), onda nemam šta da ti kažem, osim da obrneš nekoliko kafića.

Kako i cime najbolje namirisati prostoriju, pozeljno je da mirise na lavandu, i naravno, gde to kupiti/nabaviti.
Meni se kao najbolje i najtrajnije (a prema tome sam bio najskeptičniji) rešenje pokazala ona bočica sa nekom mirišljavom tečnošću, u koju onda uroniš par štapića i oni se onda natope i mirišu konstantno mesecima. Edited by Buck Naked
Link to comment

treba mi muzicka preporuka - sta vas budi ujutru, koja melodija ?meni je poslednjih par meseci svirala

, a sada Direktori - Vi ste budale, ali mi treba promena.preporuke ? :)
Link to comment
treba mi muzicka preporuka - sta vas budi ujutru, koja melodija ?meni je poslednjih par meseci svirala
, a sada Direktori - Vi ste budale, ali mi treba promena.preporuke ? :)
Necu komentarisati Direktore, no cu pokusat da budem konstruktivan:Ako cemo rawk'n'roll, ondak evo nesto poletno (ceo ovaj album je kao budjenje na lepi suncani dan uz malo laganog kontemplirunga):a ovo je tek maestralnoJa se recimo u poslednje vreme trujem belackim, streberskim hiphopom, te recimo sledecu, vrlo kool+smooth stvar preporucujem, meni nekako bas za budjenje:a ako biste nesto nadrkanije/direktnije:ili ova, sto pocinje sa "I awake around 11 or so..." Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
:Hail: :Hail: :Hail: auuuu. ne samo da ima materijala za budjenje i razbudjivanje, nego ima i dosta interesantnih stvari za DL i preslusavanje, ovako na prvu loptu.visestruko hvala i MGE i morgenrot
Link to comment
gde mogu da se naoštre (kuhinjski) noževi?
probaj kod onih sto prave kljuceve. oni bi trebali imati odgovarajuci know-how. a mozes i mesare pitati.
Link to comment
gde mogu da se naoštre (kuhinjski) noževi?
na bajlonijevoj, ustvari u skadarskoj, preko puta pijace, imas proverenog ostraca nozeva.poz
Link to comment

imam ja jedno pitanje.cime se peru sudopere napravljene od silgranita, to je onaj nekakav mleveni kamen:npr ovo:2004-511-641specs.jpgkada sam je kupio pre 4 godine bila je recimo nekakve prljavo bele boje a sada je dno toliko promenilo boju od razne prljavstine koja neminovno cirkulise da me tuga uhvati cim to pogledam.nije bas ovako gadno kao na ovoj slici, ali ako nastavim da se ne bavi time, za godinu dve ce sigurno biti. a mnogo volim ovu sudoperu i ne bih je menjao ako bas ne moramgal111946143028.jpge sad znam da ova firma blanco cija je sudopera ima neko sredstvo ali to kosta bolesno mnogo da bi se apliciralo redovno - pa je pitanje vise upuceno onima koji imaju iskustva sa nekim sredstvom koje se regularno kupuje tipa mr.proper, cilit bang i tome slicno. pomenuti sam cilit bang par puta trosio i nije da ne cisti, ali je to realno dosta jadno, treba nesto sto ce da ga spali skroz!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...