Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Idi u Rodic ili u neku drugu vecu radnju - mada neces naci nista spektakularno jeftinije. To je sasvim normalna cena i sasvim normalna kolicina sosa, jel si ti planirao da ubijes dva deci pred posao svaki dan?
Ma ne znam prvi put sam jeo pa mi se cinilo da cu da ga slistim za dva tri dana.Al ako ti kazes da ce duze trajati onda cu ga i kupiti.
Link to comment
Ma ne znam prvi put sam jeo pa mi se cinilo da cu da ga slistim za dva tri dana.Al ako ti kazes da ce duze trajati onda cu ga i kupiti.
U Rodicu ti je jeftiniji i imas dobar izbor.I traje, nemoj da brines. Ili ako ne traje brini za zeludac.
Link to comment

Ima li neko ideju gde u Zemunu/Beogradu ima da se kupe sveće koje se u potpunosti izrađuju od pčelinjeg voska a ne od parafina? Možda da potražim u nekoj crkvi? Mada sam negde načuo da i crkva dosta zabušava sa tim svećama, pa ih često proizvodi od parafina, tako ništeći im religioznu vrednost.

Link to comment

bio je voskar u makenzijevoj kada krenes od slavije sa desne strane koji je imao svece od cistog voska, mada mu je produkcija bila mala tako da si slavsku svecu morao da porucis nekoliko dana unapred da bi ti bila spremna za slavu. nadam se da jos uvek postoji.

Link to comment

u formi ideale ima onaj astal za koji sam se raspitivo! kosta 13300, sad mi je to javio 1 cenjeni forumas. dimenzije su mu 30x80 kada nije otvoren, a svaka poluelipsa ima dimenzije 30x50, tako da kada se skroz raširi astal je sasvim solidnih 130cm dugačak, uz 80cm širine.nije mi hitno, sačekaću da kupim na sajmu nameštaja sajamski eksponat sa 20% popusta, ako mi uspe taj poduhvat. eh, da, forma ideale na bulevaru ne radi od 25.7, a čuo sam i da je u sarajevskoj zatvorena.ako nađete za manje para, javnite!

Link to comment

Treba da kupim kvalitetan punjac za baterije (AAA, AA) do 2700 mAh!Po mogucnosti da moze da puni i samo jednu baterijuTreba mi samo punjac. Ne zanimaju me one kombinacije "punjac sa baterijama"/"brzi punjaci" i sl.Gde?

Link to comment

Bio nekad Battery Shop u Kondinoj, preko puta Pizza Huta pa malo iznad. Imali trista čuda... Al ja nikad nisam video punjač da može samo jednu da puni, iz nepoznatog razloga rade u parovima.

Link to comment
Bio nekad Battery Shop u Kondinoj, preko puta Pizza Huta pa malo iznad. Imali trista čuda... Al ja nikad nisam video punjač da može samo jednu da puni, iz nepoznatog razloga rade u parovima.
Svojim ocima sam video punjac, koji puni svaku bateriju pojedinacno!! :unsure: Nazalost punjac je dobijen uz poklon, tako da ne mogu da utvrdim gde je kupljen. Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...