Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Au, dokle više sa tim stolarima.. Šta je ovo, zavera neka? Ili one kao pametne reklame, gde će se posle dva meseca pojaviti neko sa nickom "Stolar" i pokazati svima gde je Makarska.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Au, dokle više sa tim stolarima.. Šta je ovo, zavera neka? Ili one kao pametne reklame, gde će se posle dva meseca pojaviti neko sa nickom "Stolar" i pokazati svima gde je Makarska.
Sad me blam, nisam znao da su stolari preplavili forum. Jbg, komp mi stoji na trpezarijskom stolu, danima sam gladan, pa pritislo malo, a čovek u brzini i gladi svašta napravi. Oke, ću radim srč. Tnx.
Link to comment
Au, dokle više sa tim stolarima.. Šta je ovo, zavera neka? Ili one kao pametne reklame, gde će se posle dva meseca pojaviti neko sa nickom "Stolar" i pokazati svima gde je Makarska.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Umalo ne ispljunuh kafu aaaaaaaaa
Link to comment
trazim onaj astal koji kada se sklopi ima dimenzije otprilike 70x50, ali ima sa dve strane po pola elipse koje se mogu podici da astal bude pravo veliki. u centralnom delu sklopljenog stola nalaze se 4 stolice. ako znate di ima da se kupi, pomozite pejsiju.
Matori, mislim da sam video u Formi Ideale, to ti je na Autoputu, ispod Ustaničke, kad prođeš sud. Naći ćeš na netu njihovu adresu, mada ne vidim da imaju to u ponudi, ali sam siguran da sam negde u novembru to kod njih video (yeah, sad je jun <_< ).Imaju i ogroman prostor na Bulevaru, tamo posle Đerma, pa vidi. Hajd', pozdrav.
Link to comment
Matori, mislim da sam video u Formi Ideale, to ti je na Autoputu, ispod Ustaničke, kad prođeš sud. Naći ćeš na netu njihovu adresu, mada ne vidim da imaju to u ponudi, ali sam siguran da sam negde u novembru to kod njih video (yeah, sad je jun <_< ).Imaju i ogroman prostor na Bulevaru, tamo posle Đerma, pa vidi. Hajd', pozdrav.
A ima Forma ideale prodajno mesto i u Sarajevskoj.
Link to comment
Jel ima neko preporuku za stolara na nbgu shto pravi proste kompjuterske stolove? Fala.
konsultovah ja stolara i po tom pitanju. pošten neki čovek, reče mi da može lako da se desi da bude jeftinije po forma idealima i ostalim prodavnicama jeftinog nameštaja, nego da on pravi. jedino ako nećeš neki astal koji je ultra customized po tvojim posebnijem zahtevima. inače, kad sam već našla solara, da vam i kažem - cena se standardno formira tako što su ruke 50% od cene materijala, pa vi vid'te.
Link to comment
konsultovah ja stolara i po tom pitanju. pošten neki čovek, reče mi da može lako da se desi da bude jeftinije po forma idealima i ostalim prodavnicama jeftinog nameštaja, nego da on pravi. jedino ako nećeš neki astal koji je ultra customized po tvojim posebnijem zahtevima. inače, kad sam već našla solara, da vam i kažem - cena se standardno formira tako što su ruke 50% od cene materijala, pa vi vid'te.
ma, sto je simple, naći stolara baš i nije. muvao se po formi ideale, moraću da se promuvam još negde. a i našao sam neke velike stolare, pa ako bude bilo nešto smisleno javim. i tnx :)
Link to comment
Ako mislimo na isto, ima takvih gomilu (i lepih) u salonu nameštaja na novosadskom sajmu, skroz na kraju (kod zavoda za transfuziju), stepenicama gore.
znas li okvirnu cenu?hvala ostalima, planirao sam da odem u idealnu formu!
Link to comment

Ljudi bio u Grckoj na moru i u piceriji prvi put probao Tabsko sos i odusevio se. Onda sam dosao kuci i otisao da kupim i na moju zalost preskup je 350din za 60ml u Maxiju.Jel zna neko jeftiniju alternativu za njega i gde ima da se kupi? Mnogo mi se svideo ljuto-kiseli ukus sosa.150px-Tabasco_sauce.jpg:wub::Hail:

Link to comment
Ljudi bio u Grckoj na moru i u piceriji prvi put probao Tabsko sos i odusevio se. Onda sam dosao kuci i otisao da kupim i na moju zalost preskup je 350din za 60ml u Maxiju.Jel zna neko jeftiniju alternativu za njega i gde ima da se kupi? Mnogo mi se svideo ljuto-kiseli ukus sosa.150px-Tabasco_sauce.jpg:wub::Hail:
Idi u Rodic ili u neku drugu vecu radnju - mada neces naci nista spektakularno jeftinije. To je sasvim normalna cena i sasvim normalna kolicina sosa, jel si ti planirao da ubijes dva deci pred posao svaki dan?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...