Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Zna li neko gde ima da se kupi običan fenjer?fenjer.jpg
Ako je u Beogradu, probaj u "Snajperu", imaš u Masarikovoj, kao i iznad Zelenjaka.Takođe, probaj i u radnji "Mile Dragić" u Njegoševoj, kad prođeš ugao sa Alekse Nenadovića, a ako nema tu, samo se malkice spustiš dole i tu ti je "Vidra", prodavnica ribolovačke opreme.
Link to comment
Jel oce neko da kupi klavir?
Ja sam pre tri nedelje u Zajecaru prodala klavir. Ponudila sam ga muzickoj skolii oni su ga kupili. Ostavi oglase u muzickim skolama, tako cesh najbrze prodati.
Link to comment

Au je, zar to (prodaja klavira) nije, kao, tužno? I, ono, jedino je heroinska zavisnost opravdava?

Edited by Buck Naked
Link to comment
Au je, zar to (prodaja klavira) nije, kao, tužno? I, ono, jedino je heroinska zavisnost opravdava?
angry.gifangry.gifangry.gif taman si me u srce dirno sa prvim pitanjem. :D
Link to comment
Au je, zar to (prodaja klavira) nije, kao, tužno? I, ono, jedino je heroinska zavisnost opravdava?
Pa i vi ste svoje ( mislim na vas iz AP) prodavali.. Svi ste ih nasledjivali a valjdavas mrzelo se yebevate po muzickim skolama ili niste bas svi od redabili talentovani pa su se prodavali.Ja prodajem sve sto imam u Srbiji pa se tu zatekao i neki klavir.
Link to comment

Ma daaa.. nemam ja nikakvih moralnih obzira, da ne budem pogrešno shvaćen! Već nešto razmišljam da ona(j) ko već ima klavir, da joj/mu prodaja teško padne, a verovatno lupam gluposti.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Heh, to me podseti.Brat od tetke se ženio, pa pozvao i svog poslovnog partnera iz Nemačke na svadbu, a ovaj ima Japanku za ženu (dopisnicu japanske neke novine/televizije iz Nemačke). I dotična na svadbu obukla neke raspale starke, i kaže meni u poverenju: "znam ja da to nije po pravilu, ali ostali će reći 'glupi stranci, mora da je kod njih to tako', a meni su starke udobnije od fancy cipela".

Link to comment

trazim onaj astal koji kada se sklopi ima dimenzije otprilike 70x50, ali ima sa dve strane po pola elipse koje se mogu podici da astal bude pravo veliki. u centralnom delu sklopljenog stola nalaze se 4 stolice. ako znate di ima da se kupi, pomozite pejsiju.

Link to comment

Ako mislimo na isto, ima takvih gomilu (i lepih) u salonu nameštaja na novosadskom sajmu, skroz na kraju (kod zavoda za transfuziju), stepenicama gore.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...