Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde ima da se kupi/kako se zove ona plastična kapsula u koju arhitekte pakuju nacrte
e, to bi i ja hteo! Pa da furam po gradu, a svi da misle da sam umetnik, a ne ovako dosadan. Edited by Buck Naked
Link to comment

e, ja danas (i pre mesec dana, isto) u Uscu kupila fenomenalan sat drugarici. zidni sat. ima u prizemlju u jednoj sjuperiska radnji za kucne sitnice, ima sjajnih u mamutu, a ima ih i na poslednjem spratu u Home centru. ja danas nesto nisam mogla da se odlucim. ali, stvarno lepo dizajnirani satovi, nije nikakav kich. eto ideje, mozda.

Link to comment
Želim da kupim neki originalan poklon za rodjendan. Ima li neka prodavnica džidža bidža gde ima nešto nesvakidašnje? Ne znam ni sam šta tražim, jednostavno, želeo bih da poklon ne bude kalsika, već nešto što neće biti idućeg dana ubačeno u komodu i zaboravljeno zanavijek. Konstruktivni predlozi su dobrodošli.
Stakleni dildo. Ne zajebavam se! Sada ih prave lepe kao umetnine, uopšte ne mora da bude sakrivena u komodi, već na komodi kao staklena figura iliti 1 artefakt (art-e-fucked, get it?), a i korisno je u trenucima dokolice. I nesvakidašnje, i kvalitetno (staklo se skroz drugačije ponaša i oseća od guma i silikona)..fp11c.jpgfp18.jpgx351.jpg6943.jpgAko nećeš, odo ja ovo da guram tamo kod umetnika na Fragmente..
Link to comment

Hm, rekao bih da ovo baš i nije prikladno ovom prilikom, ali za neke druge zgode ne bi škodilo.U vezi sata, to mi opet nekako spada u konfekciju (satovi, knjige, odeća)...

Link to comment
Hm, rekao bih da ovo baš i nije prikladno ovom prilikom, ali za neke druge zgode ne bi škodilo.U vezi sata, to mi opet nekako spada u konfekciju (satovi, knjige, odeća)...
Okej, naravno, jeste provokativno. Ali, veruj mi, ta stvar izgleda fantastično i jeste neuobičajeno.. Nije sleazy uopšte, ako je to nekome problem..Ja više ideja nemam.
Link to comment
Želim da kupim neki originalan poklon za rodjendan. Ima li neka prodavnica džidža bidža gde ima nešto nesvakidašnje? Ne znam ni sam šta tražim, jednostavno, želeo bih da poklon ne bude kalsika, već nešto što neće biti idućeg dana ubačeno u komodu i zaboravljeno zanavijek. Konstruktivni predlozi su dobrodošli.
prodavnica 'maska', vlajkoviceva 7
Link to comment
Stakleni dildo. Ne zajebavam se! Sada ih prave lepe kao umetnine, uopšte ne mora da bude sakrivena u komodi, već na komodi kao staklena figura iliti 1 artefakt (art-e-fucked, get it?), a i korisno je u trenucima dokolice. I nesvakidašnje, i kvalitetno (staklo se skroz drugačije ponaša i oseća od guma i silikona)..fp11c.jpgfp18.jpgx351.jpg6943.jpgAko nećeš, odo ja ovo da guram tamo kod umetnika na Fragmente..
Prelepi ovi dildosi. A jel ima mozda neki sto u tzv.glavicu imaju svetlo, da moze i kao stona lampana natkaznu. Razne onda funkcije ima. Pola pije, pola Sharcu daje :D Ali bi to onda bio kitch, ovako je umetnost, za primeniti ,naravno.
Link to comment

Konačno neko ko razume!Kad onu malu halogenku usmeriš na nj, dobijaš 1 disko efekat staklene bašte! Ozbiljno, lepo nešto dobiješ..I, pazi, turiš to na sto, ispod neku modernu feng šui varijantu miljea, da sve sliči na modernu umetnost, i onda kada dođu gosti i krenu da se dive, ali i pitaju te "da nije malo falusoidno?", ti ih pogledaš sa nevericom i komentarom koliko su nastrani i bolesni i sve to tako. Zabava jedna.

Edited by Buck Naked
Link to comment
trebaju mi mp3 plejeri na struju. najdrljaviji i jevtini. uznuo bih oko 15 kom, ako cijena nije visa od 1000din.
Pa našta drugo mogu da budu osim na struju? :blink:
Link to comment
mozda je mislio na baterije, a ne oni koji se pune preko USBa
da se objasnim...ideja je da 15 mp3 plejera radi 24h 30-ak dana. ako bih kupio one koji se pune preko usba, pola dana bih provodio puneci ih,ako bih uzeo one sa baterijom AA ili AAA, menjao bih na svaka 2 dana baterije... treba mi nesto sto ce imati non-stop napajanje. i diskmeni dolaze u obzir... naravno najeftiniji i najdrljaviji
Link to comment
Želim da kupim neki originalan poklon za rodjendan.
ZenskoAko je u posedu imalo kreativnosti i jednog para kljesta (moze i pinceta, to sigurno ima) super je u kesici zapakovan sav potreban (repro)materijal da sama napravi mindjuse/ogrlicu/narukvicu. Znaci spakovana gomila perlica i svi potrebni delovi za to (sem tih kljesta) + uputstvoMusko i zenskoIma jedna knjigoveznica na vracaru kod gradic pejtona koja ima faaaantasticne sveske, rokovnike, omote za cd, patin kuvar.... sve se rucno radi i divno izgledato sa nakitom, naravno, ne bi bilo nista komplikovano za pravljenje (vrhunac je razdvojiti i ponovo spojiti najobicniju metalnu alkicu)ps: dok me je forum pustio da napise, taj povod je vec sigurno prosao, al' mozda posluzi za druge kupovaoce poklona
Link to comment
da se objasnim...ideja je da 15 mp3 plejera radi 24h 30-ak dana. treba mi nesto sto ce imati non-stop napajanje.
ideš u neku šumu (a ne mož' bez muzike)!? :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...