Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel zna neko neki sajt sa nekretninama za kratkorocno iznajmljivanje? jedno mjesec dana, blizu dedinja, za dijete oboljelo od cerebralne paralize i njegovu majku.
airbnb probaj
Link to comment
Ako je neko citao dobru knjigu o meksickim narko kartelima, neka mi je slobodno preporuci.
Preporučio bi "Los senores del narco" od Anabel Hernandez(meksički novinar-istraživač), kao i novu njenu "Narcoland", kao i "Gangland: The rise of the Mexican drug cartels from El Paso to Vancouver" od Jerry Langton-a.
Link to comment

Jel moze neko da mi preporuci vodoinstalatera? Zamena/popravka slavine, nista komplikovano, Beograd/Djeram.Majstor koga bih zvala je zauzet a nemam hrabrosti da zovem nekoga iz oglasa. Hvala unapred. :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Po novom zakonu o javnim nabavkama trebalo bi da imamo obrazloženje za svaku nabavku, tj,. zašto nam nešto treba.Ja već danima smišljam zašto nam trebaju novogodišnji paketići i sem " da poslodavac učini plezir svojim zaposlenima" nisam smislila ništa pametno.U ponedeljak nam ističe rok za objavu oglasa, pa ako bi neko imao konstruktivan predlog koji zvuči dovoljno birokratski, ja bih bila jako zahvalna :D

Link to comment
Po novom zakonu o javnim nabavkama trebalo bi da imamo obrazloženje za svaku nabavku, tj,. zašto nam nešto treba.Ja već danima smišljam zašto nam trebaju novogodišnji paketići i sem " da poslodavac učini plezir svojim zaposlenima" nisam smislila ništa pametno.U ponedeljak nam ističe rok za objavu oglasa, pa ako bi neko imao konstruktivan predlog koji zvuči dovoljno birokratski, ja bih bila jako zahvalna :D
employee appreciationa neka neko drugi prevede :fantom: Edited by djili
Link to comment
Po novom zakonu o javnim nabavkama trebalo bi da imamo obrazloženje za svaku nabavku, tj,. zašto nam nešto treba.Ja već danima smišljam zašto nam trebaju novogodišnji paketići i sem " da poslodavac učini plezir svojim zaposlenima" nisam smislila ništa pametno.U ponedeljak nam ističe rok za objavu oglasa, pa ako bi neko imao konstruktivan predlog koji zvuči dovoljno birokratski, ja bih bila jako zahvalna :D
Novogodišnji paketići su druga primanja zaposlenih po osnovu rada i fakultativna obaveza poslodavca. Obrazloženje je u 1 rečenici npr. "radi ostvarivanja drugih primanja (prava) zaposlenih po osnovu rada u skladu sa čl.119.st.2. Zakona o radu sa ciljem preduzimanja mera zašite i pomoći životnom standardu maloletne dece zaposlenih na osnovu čl. 7. Zakona o ratifikaciji Međunarodnog pakta o ekonomskim socijalnim i kulturnim pravima", kao i čl.27. Posebnog kolktivnog ugovora za državne organe (ako je reč o državnom organu). Zanima me koliko u vašoj firmi ima dece zaposlenih do 15 godina, s obzirom na to da maksimalan iznos paketića po detetu ne sme preći 5000 dinara tj. javna nabavka se ne sprovodi ako imate manje od 80 dece. @Vasa probaj u poljoprivrednoj apoteci npr. na Đeram pijaci. Edited by halloween
Link to comment
Trebalo bi da ima u Semenu valjda.
"Seme" je odavno zatvorilo sve svoje radnje, ali vredi obići one preostale poljoprivredne apoteke po gradu, na primer u Kameničkoj su dve. Nažalost, zatvorena je i "Kalia" u Gavrila Principa, no moguće je da garden centri takođe drže kalemarski alat.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...