Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li neko zna gde i kada se održavaju ove "rasprodaje"/"aukcije" nameštaja iz Američke ambasade.Po nekoj priči, rade oni to jednom godišnje .....
Ima rubrika o aukcijama na sajtu ambasade USA. Ko ima mogućnost da dođe u posed opskurnog VIP diplomatskog biltena? Pretplatnici numerus clausus? Tamo su svi ti oglasi, pučanstvu nedostupni. Edited by halloween
Link to comment

Ja otprilike imam s vremena na vreme pristup, ali uglavnom nema stvari koje su ekstremno interesantne široj populaciji, uglavnom su oglasi u pitanju i informacije za diplomate. Ovo za aukcije je dostupno i van tog biltena. Bio sam pre nekoliko godina na razgledanju pred aukciju i ništa specijalno nisam video. Automobili koji su na prodaju su solidno iskorišćeni, što se može reći i za nameštaj i ostale predmete. Možda je ova poslednja aukcija bila interesantna zbog prodaje svega iz stare zgrade. To možda i nije bilo toliko loše pošto su stvari morale da idu, jer ne mogu u novu zgradu. Čika Mile ima amer'čki fetiš :-)

Link to comment

Čekaj, jel ovo "dostupno" običnom čoveku ili ne?Mislim ova kompjuterska oprema, cenim neki polovni štampači, monitori i tako neke "sitnice", to će valjda moći da se probere...

Link to comment

zna li neko profesora/profesorsku ruskog koji bi mogao sledece nedelje da svaki dan drzi dvocas (pocetni i neki srednji nivo) ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Džungla je tip kišne šume, kod koje je tle prekriveno neprohodnim rastinjem. Kišna šuma ne mora biti i džungla.Prašuma je jako stara samonikla šuma.

Link to comment

Treba mi jedan vozic iz kolekcije Thomas&friends ali ne mogu nigde da ga nadjem u pitanju je ovaj:thomas-friends-takenplay-r8853-diesel-10-6030073-0-1277134406000.jpgMoze li mala pomoc u Bg ga nismo nigde nasli da li zna neko da li ima negde drugde da se naruci ili bilo kako?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...