Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Bez veze...Ja u maju banuo u radnju pljusnuo pare i doviđenja.Verovatno promenili u međuvremenu...Poslato sa WC šolje by BVK
u niš si banuo :blink:ili imaju radnju u bg :huh:
Link to comment

ti u yubc nemaju, a ovi što imaju su tagor electronic i imaju samo radnju u nišu i ns-u :isuse:editctale sa tog broja koji se vidi pozivi se preusmeravaju u niš, od 1.08. nemaju maloprodajupas mater:mad:

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Cekaj, koliko znam postoji samo jedan Tagor Electronic, sediste u Nisu, lokal u Bg, i vidim na drugom sajtu da imaju radnju i u NS. Jedino ako su podelili ko radi maloprodaju a ko samo sa firmama?! :huh:

Link to comment

Kada se naručuje preko interneta uverenje o nelišavanju roditeljskog prava preko sajta Prvog Osnovnog suda kada popunim sve podatke, dole piše "Такса за издавање уверења износи 190,00 динара.Samo nigde ne piše na koji broj da se uplati.Ili ja ne vidim gde to piše.

Link to comment

sad sam zvao broj u bg i rekli su mi u nišu da ta radnja ne radi od 01.08. i da pozive preusmeravaju u ništermometaroba su tagor electronic, al ovi što imaju željeni proizvod, na sajtu im piše tagor-conrad, a ovim drugim samo tagor :mellow:

Link to comment
sad sam zvao broj u bg i rekli su mi u nišu da ta radnja ne radi od 01.08. i da pozive preusmeravaju u ništermometaroba su tagor electronic, al ovi što imaju željeni proizvod, na sajtu im piše tagor-conrad, a ovim drugim samo tagor :mellow:
Isto je to, samo ovo na gornjem linku jeste maloprodaja (web i porudžbenicama).Probaj tako. Edited by CTale
Link to comment

al nišlijka mi rekla da su zatvorili maloprodajujebo ih termometar, kud sam ga pomenuoedit:našao ga na nemačkom conradu i ima da ga naručim. da ne traže 50€ za isporuku.

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

uopštema ja sam se za to zalepio iz sasvim sentimentalnih razloga. deda na selu je imao isti takav na štoku ulaznih vrata kuće. kako sam bio mali i nisam mogao da ga vidim, stalno sam nekog zapitkivao koliko je stepeni jer mi je teremometar bio nešto nalik satu. dedi je dozlogrdilo i napravio mi je hoklicu, koja je stalno stajala ispred vrata, da mogu da se popnem na nju i vidim koliko je stepeni i ne smaram nikoga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...