Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Imas My Place - sasvim ok. Jedan iz lanaca Best Western hotela. Dobre sobe/kreveti i sasvim solidan dorucak. Uz samu Nisavu. Na 50m od njega je "Niski cvet" slabiji hotel al OK ako je za noc.Takodje predlazem konak Duo D (imas u centru grada, sokacetu, al ako si slab na snu izbegavaj jer muzika udara do 1h) i imaju novi hotel malo izmesten van centra (nisam bio al vidim da prsti koliko je nov)Uglavnom, od mojih cestih nocenja u Nisu My Place nikad nije omanuo.Ako je Aleksandar ovaj sa bazenom i na vr' nekog brda ja bih ga izbegavao jer nije bas nesto a i izmesten malo iz grada.

Link to comment
da li neko od vas (u Srbiji pre svega) ima u okruzenju decu koja se loze na Dzastina Bibera? nemam kontakt sa tom generacijom, a jako me zanima kakva su to deca, koja jos interesovanja imaju, koji im je socijalni status...
Možda mogu da ti pomognem (doduše na jednom uzorku)Devojka od 12-14 godina, malo je buckasta, ide godnama na neku formu baleta/plesa, ima nekoliko drugarica koje dele mišljenje da je Biber car.Zivi sa mamom i bratom na Voždovcu. Raste bez oca! Nije napustio porodicu, umro od srca.Administator je "negde" gde se vodi rasprava o Biberu. Prati ga na tviteru i danima je pričala svima kako joj je Biber odgovorio nešto, lično njoj i nikom drugom.Htela je da "crkne" što nije bila u Beogradu kada je bio onaj performans "Džastin Biber u Beogradu"Socijalni status joj je sasvim solidan, dovoljno da može da ode sa drugaricom kod treće drugarice u Nemačku na Biberov koncert ali opet šeta neku Nokiu koja ima 16.000 boja Edited by eye of the beholder
Link to comment
gde se može naći ovakav termometar, imaju neki u nišu što uvoze iz konrada, ali oni rade samo sa pravnim licima
Jel ti bas treba ovaj zivin...ja uzeo u Tagor-u digitalni sa spoljnom sondom radi odlicno.
Link to comment

ti drveni mi se ne sviđaju :(a u tagoru sam naručio al me zvalo danas, i objasnili da ne rade sa fizičkim licima nego samo sa pravnim i da neručim preko neke firme što mi je mnogo komplikovano i odustao sam. idioti.

Link to comment
ti drveni mi se ne sviđaju :(a u tagoru sam naručio al me zvalo danas, i objasnili da ne rade sa fizičkim licima nego samo sa pravnim i da neručim preko neke firme što mi je mnogo komplikovano i odustao sam. idioti.
Bez veze...Ja u maju banuo u radnju pljusnuo pare i doviđenja.Verovatno promenili u međuvremenu...Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
gde se može naći ovakav termometar, imaju neki u nišu što uvoze iz konrada, ali oni rade samo sa pravnim licima
Ovaj sa slike imam na terasi decenijama, to je beše pravio zagrebački "Tlos", kao i one male ručne za foto-laboratorije, dušu dali za proveru vreline mleka pred kišeljenje. Maločas sam gledao njihov katalog, izgleda da više ne prave ove proste za kućno merenje temperature vazduha. Nemam previše pametnu ideju gde potražiti termometar po tvojoj želji, sem recimo u Home marketu ili možda Garden centru. Tlosov katalog
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...