Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Idem u Grčku kolima na HalkidikE, jel ima negde usput od Beograda do tamo da se dobro ruča a da nisu Predejane raspale (krećemo ujutro, pa bi ručak bio taman negde oko Makedonije, kapiram)?

Link to comment
Idem u Grčku kolima na HalkidikE, jel ima negde usput od Beograda do tamo da se dobro ruča a da nisu Predejane raspale (krećemo ujutro, pa bi ručak bio taman negde oko Makedonije, kapiram)?
kada palis?Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

u Mrzence, u Stari Javor kod gazda Đoka, gde drugoako možete da izdržite gladni do tamoto je bukvalno pre samog graničnog prelaza sa Grčkompisano više puta na forumu o njima

Link to comment

da li neko od vas (u Srbiji pre svega) ima u okruzenju decu koja se loze na Dzastina Bibera? nemam kontakt sa tom generacijom, a jako me zanima kakva su to deca, koja jos interesovanja imaju, koji im je socijalni status...

Link to comment

to su neki uber kul osnovci, vidjala sam ih po new yorkeru na rasprodajama.s ponosom isticem da u zivotu nisam cula nijednu biberovu stvar, kapiram da je to sad isto ko i onomad pomama za nkotb, ne?

Edited by orderka
Link to comment

Tako nesto...ali malo drugacije, prisnije. Iz ugla fanova, oni su bili stariji, kul momci, diskografski proizvod, a Biber je, satro, jedan od nas, sam se probio na jutjubu i pojebo Selenu Gomez.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...