Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

a ovi?OHROPAKS multi vrlo efikasno štiti od buke na radnom mestu, od glasne muzike ili u drugim bučnim okruženjima.Čepovi za uši napravljeni su od plastike i anatomski su oblikovani. Utikači su povezani sa bendom. OHROPAKS multi mogu se lako čistiti blagim sapunom i vodom. Koriste se samo suvi.
evo ovako, ja sam ove stavio jednom i nisu mi toliko prijali kao ovi penasti.penasti se oblikuju po usnom kanalu, i to ih je, barem meni, ucinilo udobnijima. sto se tice zvuka, oba su zavrsila posao, ali, opet, penasti su mi dali jace zaptivanje.sve ovo je individualni sud, nemaju svi isti prag osetljivosti na strana tela u uhu, nije svima isti usni kanal, i tako dalje. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

jel ima neko ideju gde da pozajmim invalidska kolica? trebaju mi na 1 dan, moram jednu nepokretnu osobu koja inace ne ustaje iz kreveta da odvedem u MUP da regulise licna dokumenta. tako je inace daleko lakse nego da cekam da oni dodju (a moralo bi vise njih, odvojeno).

Link to comment
jel ima neko ideju gde da pozajmim invalidska kolica? trebaju mi na 1 dan, moram jednu nepokretnu osobu koja inace ne ustaje iz kreveta da odvedem u MUP da regulise licna dokumenta. tako je inace daleko lakse nego da cekam da oni dodju (a moralo bi vise njih, odvojeno).
Mozda da zamolis nekoga od odgovornih u obliznjem domu penzionera da ti posudi/ da na revers?
Link to comment
Mozda da zamolis nekoga od odgovornih u obliznjem domu penzionera da ti posudi/ da na revers?
dobar savet, zapravo smo saznali da obliznji centar za soc rad ima neka usluzna kolica pa cemo se posluziti
Link to comment
gde da pazarim gajgerov brojač?psne pravim bombu, kupujem neke antikvarije pa da ne crknem.
Kakve antikvarije očekuješ da budu radioaktivne?Pitam zbog ortaka kome je skupljanje starina strast, pa da ga upozorim.
Link to comment

pa ako mu je strast, ortak verovatno vec zna da su se npr. u starim satovima koristili radioaktivni premazi da se dobije svetleci efekat u mraku, bojila se keramika, staklo...npr: $T2eC16JHJHUFFfi,FiHOBR4cir2p6g~~60_35.JPG

Link to comment

On skuplja uglavnom stare i retke knjige (one valjda nisu radioaktivne), predmete iz perioda Rimskog carstva, kao i poneku starudiju ovako koja naleti, za sada ništa satovi i keramika, tako da je valjda bezbedno. :huh:edit: Nego, kad se to premazivalo, imam gomilu nekih rasparenih sudova od pre WW2, čuvamo ih u kući...

gde da pazarim gajgerov brojač?
+1 Edited by gotivac
Link to comment

Verovatno je rasprodato i nije doštampavano, ali da priupitam za rođaka iz dijaspore down under: može li se ovih dana u Beogradu naći DVD original "Ubistva sa predumišljajem"? Web ponuda je kilava, jedini BG webshop koji se pojavljuje u prvih par strana guglanja nema DVD na stanju, a ja poodavno nemam više pojma šta od klasičnih prodavnica više uopšte prodaje domaće filmove na DVD.

Link to comment
Verovatno je rasprodato i nije doštampavano, ali da priupitam za rođaka iz dijaspore down under: može li se ovih dana u Beogradu naći DVD original "Ubistva sa predumišljajem"? Web ponuda je kilava, jedini BG webshop koji se pojavljouje u prvih par strana guglanja nema DVD na stanju, a ja poodavno nemam više pojma šta od klasičnih prodavnica više uopšte prodaje domaće filmove na DVD.
Mislim da bi to još mogao naći po prodavnicama.Probaj sa ovim hipermarketima.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Da li je neko putovao minibusevima kompanije Terra Travel? Kažu ljudi da se Gea potpuno ofucala, a da je Terra sada mnogo bolja za odlazak do Budimpešte itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...