Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Treba mi pomoć da saznam da li je jedan čovek iz Zambije živ. Kontakt je davno izgubljen pa ako neko ima ideju kako saznati bio bih mu zahvalan.
Nekada je, pri Jugoslovenskom crvenom krstu, postojala Služba traženja. Verovatno postoji i pri Crvenom krstu Srbije, ali mi se čini da "radi" samo za članove porodice, nisam sigurna, ali pokušaj.
Link to comment
Jel zna neko koliko košta taksi od Zelenog venca do aerodroma?Drugo pitanje: da li svi taksiji mogu da se naruče unapred?
Sva udruženja bi trebalo da imaju opciju rezervisanja vozila unapred, za bilo koju destinaciju, ali im je aerodrom primamljiv kao dobra najavljena vožnja. Rekao bih da bi ta vožnja koštala oko 1,600 do 2,000 dinara, taj opseg.
Link to comment

Najbolji su Ohropax, oviohropax_soft_pack.jpgOni su od poliuretanske pene. Ista firma proizvodi i vostane cepice, probaj i njih ako ti se ovi ne dopadnu.

Link to comment
ohropaximas razne vrste, pa biraj. doduse ne znam ima li ih u bg-u?edit: brz vasa :)meni recimo najvise odgovaraju silikonski, individualno je... Edited by aram
Link to comment
a ovi?OHROPAKS multi vrlo efikasno štiti od buke na radnom mestu, od glasne muzike ili u drugim bučnim okruženjima. Čepovi za uši napravljeni su od plastike i anatomski su oblikovani. Utikači su povezani sa bendom. OHROPAKS multi mogu se lako čistiti blagim sapunom i vodom. Koriste se samo suvi.
Link to comment

nisam te probao nikad, prvi put kad sam probao silikonske ustanovio sam da mi mnogo vise prijaju od svih koji se guraju u usni kanal. ako tebi ne smeta, a treba ti cesto, mislim da ce ti prosto biti mnogo isplativiji...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...