Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jedina izjava koju potpisuješ je izjava o izabranom lekaru, niko te neće pitati o kartonima u dečijim dispanzerima.. Samo odeš u bilo koji Dom i kažeš da hoćeš da otvoriš karton..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
hoce, ako nemash karton da prenesesh iz drugog dz, jer je apsolutno nenormalno da je neko tolko nebolestan ceo zivot, da neb negde imao kartona. to oni ne trpe. a onda sledi izbor izabrabog lekara.naravno, njemu moze da se posreci ova tvoja varijanta, kao neka neposredna posledica elektrifikacije zdravstvenog kartona, sto bi bilo divno kao takvo i ja ga pozdravljam. Edited by thermal bug
Link to comment

Radim u Domu zdravlja, niko to ne traži osim deci koja završe osnovnu (pričam o kartonima pedijatra, a to nije Dabovićev slučaj :D)) Samo usmeno pitaju jel imaš negde karton, a čak i ako ga imaš otvore privremeni dok taj ne stigne.. Bar je kod mene tako.. :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Radim u Domu zdravlja, niko to ne traži osim deci koja završe osnovnu (pričam o kartonima pedijatra, a to nije Dabovićev slučaj :D)) Samo usmeno pitaju jel imaš negde karton, a čak i ako ga imaš otvore privremeni dok taj ne stigne.. Bar je kod mene tako.. :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
to je dom zdravlja dvajesprvog veka. ja potpisala, choek potpisao, baba potpisala. mali smeshan papiric, chetvrt A4, kucan na kucacoj™ mashini pa kopiran osamstopesto puta, ne bih ga zapamtila drugacije ^_^no nema to veze, sasrecom drugu vasi, pohvala razuma vasheg doma zdravlja :Dvaso idi brate kod zokija i onda smo to reshili taman!
Link to comment

Ja sam u DZ Vračar bez ikakvog problema izvadila karton. Pitali me da li imam, ja rekla 'nemam!' i to je to.Malo zatezanja je bilo oko izabranog lekara.

Link to comment
nemam zdravstveni karton nigde, ali sam osiguran.kako se otvara karton u domu zdravlja?
slican slucaj. resio da otvorim karton 20 i kusur godina nakon poslednje posete domu zdravlja (i ta je poseta verovatno bila za neko opravdanje u skoli). posle kratkog cudjenja radnice na salteru morao sam da napisem i potpisem izjavu da nemam karton na teritoriji srbije (jer taj deciji zaista nije postojao naon 20+godina) i onda su mi izdali novi. malo papirologije ali ne pamtim kao nesto strasno (jedna izjava). sve se desavalo pre 5-6 godina, mozda je danas komplikovanije ali sumnjam
Link to comment

E da, neko već reče, ali da potvrdim - ako nešto krene sestra da smara i zateže, možda ti je i najpametnije da lepo sačekaš drugu smenu i dođeš. Ja sam tako u DZ Palilula, ova nešto " a gde vam je bio karton, pa potvrda, pa sakupit sve pa dođite" je reko "fala", došao ponovo popodne bez ičega, kod druge sestre završio sve bez problema.

Link to comment
separatistkiljo! udruži se sa onim zemuncima!
ali ja vec jesam :Dedip. chak i prenosila dechje kartone iz munzea u nbg. uvek nekog morash izdat ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

jbg, ja sam karton otvorio tek 2010, dakle s neba pa u rebra.došao u dz palilula, nikoga nisam poznavao, pitao dole na šalteru "hteo sam da otvorim karton i usput da izaberem lekara", oni me pitali "znate li nekoga lekara?", ja rekao "ne, uputite me vi", poslali me negde na 2-3 sprat i tamo me medsestra uputila kod jedne od prisutnih doktorki.ne sećam se ni da li su me pitali za neki raniji karton - ako i jesu odgovor je bio istinit - "nisam imao potrebe, oftalmolog i zubar su ionako privatnici". i sve bilo ok.trajalo sve u svemu sat vremena, od toga oko pola sata sa doktorkom dok je otvarala karton, unosila podatke i dok smo popričali uopšteno o mom zdravstvenom stanju.

Link to comment

Stari grad - Mažestik Vračar - Kneginje Zorke To su ti dežurne ambulante, 24h.. Ima ih i po Domovima zdravlja ali ne znam kako i šta rade.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...