Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

haha znao sam! pa kako da znam gde sve nemam karton? ja mislim da nemam karton u vecini domova zdravlja u zemlji. da li mi treba potvrda za sve njih, ili samo u onom domu zdravlja u kome nemam karton u najvecoj meri?

Link to comment

Ma sestra ju je samo malo ubedjivala da pronadje karton (kao, bitno je zbog vakcinisanja i tako to). Devojka je od starta govorila da nema karton/ne zna gde je. Onda ju je pitala da li je tokom skolovanja isla tu u dispanzer. Ova rekla da jeste, i onda je rekla da ode kod njih i proveri. Ako nema, donese potvrdu i tako...Sent from my Nexus 4

Link to comment

hmmmpa dobro, i ja cu da kazem da sam isao u dispanzer. u stvari necu, jer nisam...cak ni u srednju skolu nisam isao, a kamoli u dispanzer.poslednji put mi je karton otvoren za vreme Ante Markovica

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Mrtav sam ozbiljan, a ti kako hoćeš.Uvek možeš da šetkaš po šalterima svih domova zdravlja u koje si ikad ušao u nadi da će ti dati potvrdu...

Link to comment
Mrtav sam ozbiljan, a ti kako hoćeš.Uvek možeš da šetkaš po šalterima svih domova zdravlja u koje si ikad ušao u nadi da će ti dati potvrdu...
Pa uradicu tako nesto, samo se bojim da ne eksplodiram ako mi budu postavljali maloumna pitanja. Vec vidim sebe kako urlam: "U FORMALNOJ LOGICI NEGATIVAN DOKAZ NIJE MOGUC KRAVO NEVASPITANA"
Link to comment
haha znao sam! pa kako da znam gde sve nemam karton? ja mislim da nemam karton u vecini domova zdravlja u zemlji. da li mi treba potvrda za sve njih, ili samo u onom domu zdravlja u kome nemam karton u najvecoj meri?
vasudevije, ne sekiraj, pa nije ti to poreska uprava, ja sam samo putem 3 poreske uprave dokazala da nemam nekretninu u vlasnishtvu ^_^a pre nekoliko godina otishla da otvorim prvi odrasli karton u zivotu i to sam i rekla, ja nemam nigde karton i potpisala izjavu da nemam nigde karton i to je bilo to. a tada josh nije elektronski karton bio u igri. keva isto negde u to doba. a zmu malo kasnije, on je chak negde i imao, ali koju deceniju ranije i isto je dao izjavu da ne zna i nema i gotova stvar. pa sta mislish, sto su nas naterali da u hordama biramo lekare, da nije neko seo da prekucava i elektrifikuje stare kartone? nikad nije da nama bude lako, nego da njima bude lako. drugo. to mozda mogu ovu omladinu da shalju kod shkolskog po karton, tebe ne mogu, kao ni mene sto nisu mogli...
Link to comment
izjava? e to je, na primer, lijepo, i ja cu tako
pa tako. ako te neko pita, ti kazi tako je i moja drugarica buba i njen muz i njihova baba. ako ti kenjaju, odi u drugu smenu, nishta lakshe ^_^edip. ja zapravo ni ne znam nikoga ko je imao takve probleme, no mi smo sa ove strane svi, ne znam kako je preko reke. chak znam jednu koju su slali u drugi dom zdravlja jer kod njih nema mesta, sto je isto, brzo i lako, resheno trazenjem napismene potvrde da kod njih, preko puta kuce, nema mesta, te da se persona upucuje 10 kilometara dalje ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
izjava? e to je, na primer, lijepo, i ja cu tako
Jedina izjava koju potpisuješ je izjava o izabranom lekaru, niko te neće pitati o kartonima u dečijim dispanzerima.. Samo odeš u bilo koji Dom i kažeš da hoćeš da otvoriš karton.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...