Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ne verujem, te fensi šmensi su bile u kralja milana preko puta stare skupštine, a pre raskrsnice sa k. miloša, ako radi uopšte ta radnja. držali su tompuse za 2-3k dinara

Link to comment
Ged ima da se kupe tabakere?
Obične tabakere , metalne raznih veličina i šara- ima ih sad u svakoj kineskoj radnji a ako nemaš nijednu u blizini i na tezgama na Zelenjaku koje prodaju duvan. Kod Kineza 200 do 250 dinara malo više kod duvandžija. Sve ovo naravno ako ne tražiš neku fensi šmensi :) Ja sam kupovala ove obične i onda ih šarala po svome da budu šmensi :happy:
Link to comment

Kuvarske. Treba mi za poklon. Našla sam jako lepe u Čika Ljubinoj, skroz su pin up, ali su baš skupe. U Beoizlogu takođe skupe, a čak i nisu nešto lepe. Hvala za info!

Link to comment

E tih neskupih - ja opet preporučujem buvljak na Novom Bgu. Na par tezgi gde se prodaje posteljina i stoljnaci , imaju lepe kuvarske razne šare i motivi, domaći rad rekla bih . Nisam sigurna koji red, kreneš levo desno od glavnog ulaza pa ćeš nabasatiPar tezgi na Zelenjaku takodje ima neke kecelje ali nisam baš zagledala motive.

Link to comment

Na uglu Vlajkovićeve i Kosovske ima radnja sa zastavama, radnim uniformama, a čini mi se da ima i kecelja.Sve izgleda baš dobro, ali mislim da su cene malo jače.Evo ih. Samo ne vidim na sajtu kecelje.

Link to comment
Kuvarske. Treba mi za poklon. Našla sam jako lepe u Čika Ljubinoj, skroz su pin up, ali su baš skupe. U Beoizlogu takođe skupe, a čak i nisu nešto lepe.Hvala za info!
Tuštaitma od ponude. Edited by ajgor
Link to comment

Zvuci lako, sto mi budi sumnju jer ocekujem ulazak u birokratski pakao.Fora je sto ja uopste ne znam gde mi je bio poslednji karton. Ako me pitaju "a gde ste pre imali karton", ja necu znati sta da im kazem...Da li se stvarno moze ovako lako otvoriti karton?

Link to comment

Bas sam se zadesio u DZu, kad je jedna devojka dosla da otvori. Na salteru su joj rekli da ode do sklolskog dispanzera (koji je u istoj zgradi) da donese potvrdu da nema karton, pa da se vrati kod njih, da zapocnu proceduruSent from my Nexus 4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...