Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jebote Kauboj ima zlatni pogled, i frizerka se porodila
:blush:@FPembelton: ma zena mi rece da sve vise licim na Kusturicu pa daj da saniram, da ne plasim ceru
Link to comment

upsnisam znao da i linkovanje mogu da isekuriknuo mi kuler na aparatu za vodui ciscenju je vrememozda oni pakijevi popravljaju besplatno :naughty:(nije pitanje, sam ce da resim)

Edited by fragand
Link to comment

jel moze neka dobra dusa da ode na itsvet-laptopovi da pogleda adresu dirme koja prodaje natec torbe. Tadeusa Koscuska pa ne znam broj. Pogledao bih sam al sam na ulici zabo neki kilavi net

Link to comment

To je bilo to :)Na itsvet kazu drugo ime firme ali to je tohttp://www.itsvet.com/proizvod/natec-oryx-nto-0290/carrybag/1091/3773Deset puta sam prosao pored lokala i nisam provalio da su oni jer su totalno neobelezeni. Najbolje sto sam vise puta uvatio njihov vajerles signal al sanse nema da ih nadjem. Inace zesce stipsarski kraj gde niko ne drzi otvoren vajerles nego me spasla SBB zona u TK 74 :)Hvala puno jos jednom.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Kada neka prodavnica primi cek koji je "sumnjiv", kada ce se znati da li je stvarno kraden ili je sve u redu? Cim dodje do neke banke ili kasnije? Da dodam jos da cek nije na odlozeno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...