Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

E ljudi, treba mi neka dobra prodavnica specijalizovana za enterijer - u smislu zidne dekoracije, foto tapete i sl. Da ima siri izbor stvari.

Link to comment

smrskala sam kopču kaiša svog mantila.upravo. :cry:vratima automobila.ima li to negde da se zameni (kopča od lepe melirane plastike, pravougaonog oblika, sa vertikalnom pregradom oko koje se prošije traka kaiša) i ako da - gde?hvala unapred.

Link to comment

ma zanatlije/preprodavci za meliranu (šta god to značilo) plastiku baš tog opisa, samo niču... važipribavićeš već negde drugu, ali neumitno drugačiju

Edited by boshoku
Link to comment
ima li to negde da se zameni (kopča od lepe melirane plastike, pravougaonog oblika, sa vertikalnom pregradom oko koje se prošije traka kaiša) i ako da - gde?
možda u balkanskoj kod nekog tašnera.
Link to comment
smrskala sam kopču kaiša svog mantila.upravo. :cry:vratima automobila.ima li to negde da se zameni (kopča od lepe melirane plastike, pravougaonog oblika, sa vertikalnom pregradom oko koje se prošije traka kaiša) i ako da - gde?hvala unapred.
To je ona najklasilnija moguća kopča.Nema šansi da nema u onim radnjama sa dugmićima i metražomSend from WC šolja by BVK
Link to comment
smrskala sam kopču kaiša svog mantila.upravo. :cry:vratima automobila.ima li to negde da se zameni (kopča od lepe melirane plastike, pravougaonog oblika, sa vertikalnom pregradom oko koje se prošije traka kaiša) i ako da - gde?hvala unapred.
Ako hoćeš neku fensi koja će tvom mantilu dati dodatni sjaj eno u Modelini ispod Radio Beograda mada sigurno koštaju ko nov mantil. Za male pare raznih ima kod Kineza u prodavnici repromaterijala za hobiste , starii deo na spratuJa maločas zamalo da smrskam prst isto vratima od auta :( , probam stari da repariram oblogom od slane ledene vode
Link to comment

hvala vam, dobri ljudi, probaću sve, od balkanske do hilandarske.neću fensi ništa, ljuttko, ovo je klasična kopča.i nadam se da je tvom klasičnom prstu bolje tj. da se repariro :unsure:

Link to comment
hvala vam, dobri ljudi, probaću sve, od balkanske do hilandarske.neću fensi ništa, ljuttko, ovo je klasična kopča.i nadam se da je tvom klasičnom prstu bolje tj. da se repariro :unsure:
E imaš i u Takovskoj jednu vrlo ok prodavnicu sa pozamaterijom , ima i tamo. Ja sad imam klasično ljubičast nokat :) al ne boli
Link to comment

sad me podseti na jutro kad smo seli u auto da krenemo u nemacku. moj sin, tad 5 godina pruzi ruke iz auta ka mojoj majci, da je zagrli jer vidi da je na ivici da se rasplace, u trenutku kad ona zatvara vrata. vrisak, plakanje na sve strane... krenuli smo pet sati kasnije, posle snimanja i previjanja prstiju. nije nijedan bio slomljen. trolujem, al nema veze.

Link to comment
sad me podseti na jutro kad smo seli u auto da krenemo u nemacku. moj sin, tad 5 godina pruzi ruke iz auta ka mojoj majci, da je zagrli jer vidi da je na ivici da se rasplace, u trenutku kad ona zatvara vrata. vrisak, plakanje na sve strane... krenuli smo pet sati kasnije, posle snimanja i previjanja prstiju. nije nijedan bio slomljen. trolujem, al nema veze.
Naravno da nema veze , najvolim na ovom forumu kako neke teme odu u neočekivanim pravcima :lol: . a udareni prsti po noktima što umeju da bole , auuu. Samo sam sad znala za fazon, u led odmah ^_^
Link to comment
hvala vam, dobri ljudi, probaću sve, od balkanske do hilandarske.neću fensi ništa, ljuttko, ovo je klasična kopča.i nadam se da je tvom klasičnom prstu bolje tj. da se repariro :unsure:
Da dodam još: Vojvode Šupljikca/Žarka Zrenjanina, malo pre izlaska na Bulevar, (ako još radi) u Mlatišuminoj (opet blizu izlaska na Bulevar), preko puta Cvetka kad se krene stazom ka Domu zdravlja, sa desne strane, otprilike iza lokala sa zdravom hranom, u Požeškoj, znam samo da je firma zvučnog imena "Katastrofa", tržni centar sa parne strane, negde preko puta City Halla.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...