Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Gde se tačno nalazi (po mogućstvu adresa, ili makar detaljno objašnjenje) bivša fabrika Trudbenik, negde pre (valjda) Višnjice?

Link to comment
Gde se tačno nalazi (po mogućstvu adresa, ili makar detaljno objašnjenje) bivša fabrika Trudbenik, negde pre (valjda) Višnjice?
Ako me ne vara pogled na Googleovu kartu, adresa bi trebalo da bude Slanački put 28 ili 30, na putu ka groblju Lešće.
Link to comment
Gde se tačno nalazi (po mogućstvu adresa, ili makar detaljno objašnjenje) bivša fabrika Trudbenik, negde pre (valjda) Višnjice?
Ideš ulicom Višnjičkom pravo, pravo bez skretanja do raskrsnice ( prepoznaćeš je jer je sa leve strane neka privatna velika ambulanta - bolnica i još par šareno dekorisanih kuća. Na toj raskrsnici sa desne strane ulica se penje uzbrdo zove se Slanački put i, sa desne strane u njoj je posle desetak metara kapija na kojj piše Trudbenik a tu je i oglas da se izdaje magacinski prostor povoljno. Teško omašiti. Ako si nekad išao na groblje Lešće , najlakše objašnjenje je , put za Lešće . :lolol: Ako se ide busom , autobus 35 sa Trga republike
Link to comment

Fala puno. U stvari, treba mi neka bivša (poluraspadnuta, napuštena) fabrika radi ambijenta za foto sešn. Ovo su mi preporučili, a rado primam i druge predloge, ako je nekom poznato.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Vreme voznje bilo je 4 sata i 30 minuta.Novo pitanje: kakva je sansa da se obicne papirne korpice za mafine nadju u regularnom privatnom marketu na cosku?Imate 30 minuta za odgovor, dvoumim se da li da idem u veliki Maksi (sto podrazumeva duzi put kuci) ili da rizikujem u radnjici na cosku.Za pomoc dobijate 50 karma poena.
E za papirne korpice jeftinija i lakša varijanta je da isečeš pekarski papir na kvadrate i gurneš u kalup on se lepo presavije i odradi posao.A lakše se otvaraju !Send from WC šolja by BVK
Link to comment
Fala puno. U stvari, treba mi neka bivša (poluraspadnuta, napuštena) fabrika radi ambijenta za foto sešn. Ovo su mi preporučili, a rado primam i druge predloge, ako je nekom poznato.
specijalista za takve situacije ali u mom krajupar fabrika, i jedan, dva objekta ugostiteljskog tipasad sam nedavno cuo za jednu predratnu vilu, to mi je sledece, ali ce to biti zeznuto zbog divljih stanara
Link to comment
Fala puno. U stvari, treba mi neka bivša (poluraspadnuta, napuštena) fabrika radi ambijenta za foto sešn. Ovo su mi preporučili, a rado primam i druge predloge, ako je nekom poznato.
Preko puta Dunav stanice imas super ambijent za slikanje, moze mu se i pristupiti koliko znam
Link to comment
E za papirne korpice jeftinija i lakša varijanta je da isečeš pekarski papir na kvadrate i gurneš u kalup on se lepo presavije i odradi posao.A lakše se otvaraju !Send from WC šolja by BVK
Probacu sledeci put, hvala (naravno, dzabe ti i papir i korpice kad zaboravis da sipas ulje, no nema veze, moze se i direkt sa papira jesti)
Link to comment
Preko puta Dunav stanice imas super ambijent za slikanje, moze mu se i pristupiti koliko znam
To ti je ovde? Preko puta ove zgrade?54086070.jpg
Link to comment

evo ti na mapi...prodjes stanicu, ides malo prema Pancevcu, ulaz u krug je tu negde. imas cuvare i ljute pse, ali cuvari pustaju ljude unutra, samo treba biti dovoljno ljubazan. imali su fotografi iz moje firme par sessiona u tom prostoru, vrlo je fotogenicanstanicak.jpg1

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...