Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

pitanje za vozace: koliko traje voznja od Jarinja do Beograda? malo boljim autom, eventualno uz jednu kafu od 20 minuta da se vozac pribere.
zavisi kako vozi ;)realno 4 do 5 sati, autoputom do Kruševca pa ka Kraljevu, i tu se negde skreće ka Raški. A samo Jarinje ti je na 10-20 km od Raške
Link to comment

Ovaj lik sa kojim sa se vozio pre par dana je toliko brzo vozio da smo stigli u Novi Pazar za 3.5 sata, baš tim putem (autoput, Kraljevo). Nijednom nije pretekao preko pune linije. Neverovatan vozač, ne znam šta da mislim o tom iskustvu.

Link to comment
zavisi kako vozi ;)realno 4 do 5 sati, autoputom do Kruševca pa ka Kraljevu, i tu se negde skreće ka Raški. A samo Jarinje ti je na 10-20 km od Raške
Ja mislim manje, od BG do Merdara 4 sata, jedna pauza (oko 20 min).
Link to comment

Vreme voznje bilo je 4 sata i 30 minuta.Novo pitanje: kakva je sansa da se obicne papirne korpice za mafine nadju u regularnom privatnom marketu na cosku?Imate 30 minuta za odgovor, dvoumim se da li da idem u veliki Maksi (sto podrazumeva duzi put kuci) ili da rizikujem u radnjici na cosku.Za pomoc dobijate 50 karma poena.

Link to comment
zavisi kako vozi ;)realno 4 do 5 sati
Vreme voznje bilo je 4 sata i 30 minuta.
koliko sam pojena i kojih dobijo?
Link to comment

tako sam i uradio, i sada pecem mafine sa toblerone cokoladom, crvenim vocem, medom i demerara secerom, sta ce ispasti bog sveti zna

Link to comment
tako sam i uradio, i sada pecem mafine sa toblerone cokoladom, crvenim vocem, medom i demerara secerom, sta ce ispasti bog sveti zna
Da citiram mog pokojnog dedu, i u bukovo lišće da si sve ovo stavio ne može ispasti loše :lolol: Ipak , slike i recepat očekujem na temi predvidjenoj za to -_-
Link to comment

Nije jos vreme za recept, voce je palo na dno, zaboravio sam da sipam ulje, ukusno je bas bas ali mora da se lize sa papira :lol:

Link to comment

Gde naci klasicne (neko bi rekao starinske) lezaljke za plazu - sundjeraste pa upakovane u pamuk? Kupismo pre nekoliko godina u Tempu, radila ih je domaca firma (pisalo je pamuk iz Spanije ali pravljeno u Srb), ali toga vise nemaju. Nemaju ni u Merkuru koliko znam i tu moje inspiracije za kupovinu prestaju..Izgledaju ovako nekako, samo su dakle sundjeraste, bez tih plasticnih delova*:lezaljke%20za%20plazu%20corel.jpg*mada ako nema vise nigde tih koje su samo pamuk, nego imaju tu plasticnu podlogu, i to ce odraditi posao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...