Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

zna li neko nekog pouzdanog elektricara koji operise po centru?
Ovo zvuči kao da si robot i da ti treba doktor za robote. ^_^
Link to comment

meni jednom moj napravio bagabume> u stvari mi ga cistili i zatvorili centralnu maticu, a one okolo nismovodu nismo mogli skroz da zatvorimo, ispod bila kofa na drvenoj stolicikada je popustila matica polomio poklopac i kofu i stolicubilo mnoooogo jako bumpriuceni majstori :)

Edited by fragand
Link to comment
Jel zna neko gde bi mogli u maloporodaji da se kupe drveni štapići za sladoled - novi, nekorišćeni :)
meni jednom moj napravio bagabume> u stvari mi ga cistili i zatvorili centralnu maticu, a one okolo nismovodu nismo mogli skroz da zatvorimo, ispod bila kofa na drvenoj stolicikada je popustila matica polomio poklopac i kofu i stolicubilo mnoooogo jako bumpriuceni majstori :)
ne viđe da ćovek traži nekorišćene a ne bumnute? <_<
Link to comment
ne viđe da ćovek traži nekorišćene a ne bumnute? <_<
Žena traži štapiće za saladoled :) a ovaj se navrzo sa raspalim od bolova bojlerom :lol: Popravljenim od nekog nadrimajstora .
Link to comment
Popravljenim od nekog nadrimajstora .
Taj nadrimajstor sam ja :0.6: , i da sam bio blizi 10 santima glava bi mi bila k'o lubenica kad je bacis sa drugog sprata na beton.Ne diram vise bojlere i od tada brojim sede.
Link to comment

pitanje za vozace: koliko traje voznja od Jarinja do Beograda? malo boljim autom, eventualno uz jednu kafu od 20 minuta da se vozac pribere.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...