Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Sonima iz NT nista ne treba imati.Moj ortak je LED kupovao u ARTINVEST-u
Kakav si problem sa njima imao? Pitam jer sam ti ih preporučio za tonere.
Link to comment
Kakav si problem sa njima imao? Pitam jer sam ti ih preporučio za tonere.
...te radimo te ne radimo, pa imamo već gotove ali na carinjenju su.Posle toga neki kancelarijski zvučnici koji u startu ne rade pa dokazivanje.Nemam bre ja vremena za igrarije!Send from WC šolja by BVK
Link to comment
Nemoj pogrešno da me shvatiš, voleo bih da znam šta je da bih mogao da uključim dodatni oprez ako za tim ima potrebe.
Ono prvo je za kertridž bilo, te ajd original te kopija ovoono a drugo kupio zvučnike nisu radili i onda natezanje za smešne pare pogotovo što niam hteo pare nazad nego druge alu da rade ;-) Send from WC šolja by BVK
Link to comment
bila uvek i varijanta da posaljes busom. dhl-ovi i slicno preskupi, zajebi.
pa i ja sam mislila busom..ali imam opciju da primalac plati poštarinu tj. ja sam ga pitam da pošaljem busom,on me gleda belo kao da sam pala sa marsa ..pa reko onda nek plati,meni svejedno...moram se raspitati u pošti kako to ide..
Link to comment

psiholozi pomozite !treba mi adekvatan termin za onaj fenomen subjektivne emocionalne distanciranosti od nekog traumaticnog dogadjaja/perioda. konkretno moj primer je taj kako su ratovi u bivsoj SFRJ kod ljudi koji su rat preziveli stvorili dozivljaj predjasnjeg perioda, 1980ih kao nekog davno proslog i skoro pa nestvarnog vremena. na guglu sam pronasao nesto tipa 'temporal subjective distance' al ne znam dal je to - to ! help !

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...