Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde mogu da kupim kompas, da je pouzdan ali najjeftinija opcija?ima tog kod kineza?
Verovatno ima i kod Kineza, sumnjam da ma ko drugi može da ponudi busolu za manje od 500 dinara. Pogledaj i veće domaće aukcijske sajtove, ponuda je bogata i nije preskupo.Nisam video da Kinezi to ovde stvarno prodaju, ali po aukcijama se novi kompasi nude i za 400 dinara, a to je po svemu sudeći made in PRC.
Link to comment
kako kompas uopšte može biti nepouzdan?
:blush: to sam i ja posle pomislilamozda da nije dobro 'bazdaren' , da mu nisu dobro ucrtane strane sveta, pa igla daje lazni pravac@ugor - hvala..ako je ta cena nije strashnovidecu pvo kod kineza, ako nemaju, onda u 'kapriolo' radnji
Link to comment

ima ga 100% u onim radnjama Snajper, kod Beograđanke i Z. Venca u BGDu, ako budeš išla kod Kineza na NBGu imaš u maloj piramidi kockici(zgrada najbliža kinezima, na strani kontra istih) radnju koja prodaje petarde, vatromete i slične drangulije, bilo je i kompasaa sad ja, treba mi optičar koji je ustanju da mi nečim ispolira ili učini nevidljivim ogrebotine na sunčanim naočalama, naravno poželjno bi bilo da popravka ne košta koliko i novehvala

Link to comment
A ako si nabavila novi fon, možeš i da instaliraš kompas aplikaciju, odlično radi
ajoj danas bas intenzivno mislim o tome - koliko mi treba, zbog tih mapa i aplikacija za trcanje, bicikl..a ne mogu, bas ne mogu :(ima u 'kapriolu' neko zvonce- kompas, za 250 din :lolol:s obzirom da mi kompas i treba bas za bajk, uzecu to iako ne deluje bas.. pouzdano :)
Link to comment

preteklo me, pa da ponovimzna li ko kakvog optičara koji bi mi neutralisao ogrebotine na sunčanim naočalama, staklo je u pitanjuhvala

Link to comment
ajoj danas bas intenzivno mislim o tome - koliko mi treba, zbog tih mapa i aplikacija za trcanje, bicikl..a ne mogu, bas ne mogu :(ima u 'kapriolu' neko zvonce- kompas, za 250 din :lolol:s obzirom da mi kompas i treba bas za bajk, uzecu to iako ne deluje bas.. pouzdano :)
Ako već nisi uzela - bolje sačekaj i uzmi kompas za orijentacijski sport, trebalo bi da ga ima u boljim sportskim radnjama.Nekako su mi ti kompasi najsigurniji da lepo rade, imam poverenje da igla neće zaribati ili ispasti iz ležišta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...