Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

@ljutkoJedan mali slatki terijer bi to rešio za 2 dana.
Nisam sigurna , razne pseće sorte su boravile i probale kad namirišu da neko izlazi na površinu ta stvorenja su iako slepa ekstra osetljiva i pametna, opasnost gore, oni u dubinu zemlje. Dvorišni vešt mačak je osetio zube tog stvora kad je neoprezno zamislio da može da se poigra sa istim na površini . Bilo je ko u crtanom :)
Link to comment

Tako je sa raznim sortama i ovim kupovnim što nisu ni za mačke, terijeru je u krvi da se zavuče u te rupe i da ih podere do zadnjeg.

Link to comment

setio sam se jednog koji je u nameri da doaka krticama gurnuo crevo u rupu a drugi kraj prikačio na butan bocu. pretpostavljam da nije nosio šibice sa sobom.

Link to comment

postojale u svoje vreme tkz. patrone za krtice, nešto poput džinovske prskalice, koje smo u nedostatku pravih baklji koristili na školskim takmičenjima. znam sigurno da je bilo u onoj apoteci na ZVu krajem osamdesetih:)

Link to comment
  • 2 weeks later...
Da li neko zna gde mogu da kupim desetostranu kockicu (d10) ?
i meni trebaju nove kockice...prodavnica Dragon, Brankova 23, tel. 011/328-5335,setovi kockica za frp su 600 dinara, nemaju na komad
Link to comment

ima li neko da preporuci aparat za vodu (voter kuler s balonom od 19 litara), da je cena okej, usluga brza i efikasna, nema drame oko servisa i da je voda ukusna, dakle best baj u beogradu u toj oblasti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...