Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

parkirao je kombi na autobuskom stajalistu i pokrenuo ga unazad, prema ljudima na stajalistu, tj menito nije covek, to je bahata stoka. ne zelim da robija u Sremskoj Mitrovici, nego da se po mojoj prijavi postupi bilo kako.
onda pokušaj da se čuješ/vidiš na TV (one emisije a la đoko vještica) ili se poveži s onim momkom koji stalno nešto prijavljuje. on ima iskustvo.PS: da su ljudi mahom stoka, jesu.
Link to comment

dosta mi je vazno: da li neko zna moze li kod nas da se nabavi prenosni aparat za kiseonik, onaj sa kojim je moguce putovati, izlaziti iz kuce, za pacijenta kome bi to znacilo potpuno novi kvalitet zivota? ako ne kod nas, bilo bi mi dragocena informacija kako ga naci sto povoljnije u inostranstvu. moze i na pm, hvala unapred.

Link to comment
beomedicinadosta su skupi, vise se isplati da se donese iz inostranstva, ali je problem sto tesko mozes da prodjes pored carine neprimetno. ovi "nasi" daju i garanciju, brinu o punjenju itd. u principu kao rade samo na veliko, ali je lako dogovoriti se.
Link to comment

Ovaj sto ima moja keva ima kao neki ranac/torbu, mislim, zaista je prenosiv.Najbolje ako ima neko s foruma da dolazi u Srb, mozda bi to mogao da donese sa sobom (i prodje bez carine).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...