Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel moze neki pravnik da mi odgovori na jedno pitanje?evo sta je posredi. ima tome vec godinu i po dana kako mi se dogodila jedna stvar. stajao sam na autobuskom stajalistu sa nekim torbetinama i cekao bus. na stanici je bio nepropisno parkiran spediterski kombi, a ja bio iza njega. sagnuo sam se da prerasporedim neke stvari u tim torbetinama, i osetio kako me nesto obara. video sam da je u pitanju taj kombi koji je sofer pokrenuo i poceo da vozi u rikverc.nekako sam se izvukao, izvadio mobilni telefon, stao ispred kombija, uhvatio se za retrovizor i istog trenutka pozvao policiju, usput objasnivsi spediteru sta mislim o njegovoj familiji, uzoj i siroj, sa naglaskom na pokojne pretke. narednih sat i po sofer mi je prvo pretio, a posle kumio i molio, da kazem da nije bilo fizickog kontakta sa vozilom, posle oko sat i po je dosla policija i preko kurca uzela podatke i izjave.mislim da sam dovoljno cekao. ja zelim da se tom coveku userem u zivot najvise sto mogu, ali mi se cini da je taj slucaj zaboravljen. e pa ja ga nisam zaboravio. zanima me kome da se obratim kako bih video status slucaja? patrola je bila iz Bele kuce na Paliluli.
Jesi bio kod lekara možda neposredno posle toga? Imaš li neku potvrdu? Inače, ovaj će odgovarati za prekršaj a ti se ganjaj i ganjaj za pretpostavljeni strah i ništa više.
Link to comment
Da li PPP ima prijateljsku štampariju koja radi štampanje na svemu i svačemu?
Predlažem Data Copy u Kneza Miloša br 2, ja imam odlično iskustvo sa njima , štampali su mi na kanvasu veliki format a u poslednje vreme na rižinom papiru što apsolutno niko drugi nije hteo u Beogradu. Mladi, radni i znaju svoj posao
Link to comment
koji crni lekar, nije mi bilo nista.pa neka odgovara makar za prekrsaj, samo da ta afera dozivi sudski epilog.
To će ići malo teže, s obzirom da pokretanje prekršajnog postupka zastareva u roku od 1 godine od dana kada je učinjen prekršaj. tj. zastarelo je ako nije podneta prekršajna prijava, a ako jeste onda se može učiniti dosta da ova afera ugleda svetlost dana i da počinilac dolija pravdi.@ TreskoHvalaNa internetu se može svašta naći, ali neobjašnjivo malo ima ovakvih planova sa merama, pogotoo što to nisu originalni umetnički radovi da bi ih autor ljubomorno čuvao. Edited by halloween
Link to comment

trebalo bi da ima u modelini u hilandarskoj, ali je skupaedit, mozda da probas i italteks, telefonom, oni navodno imaju svasta u surcinu

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...