Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

a jbgneam vremena da obilazim otpadeinače, dobri forumaš mi je skupio brdo kutija, ali sam ja magare zaboravio da napomenem da sam u BGu, a ne u NSu - gde je čovek sve i spremioništa, idem u avalu, sutra mi je dedlajn
Kako si prosao u Avali?Jesi li na kraju uopste uzimao tamo kutije?
Link to comment

Jel znate nekoga ko pomaze u nosenju namestaja ? Imam neki kabasti namestaj koji treba samo izneti iz zgrade, ali to mora peske, sa 5og sprata.Nikako da se organizujem sa drugarima za to, a ovo ne spada bas u "selidbu".

Link to comment

Hoteli pristupačne cene u Budimpešti za par dana boravka za dve osobe - da li neko ima iskustva? Ne bih da potrošim kao domaći političari, a opet ne bih ni da upoznajem lokalnu floru i faunu dok sam u sobi... Hvala!

Link to comment
najbolje ti je kod one cuvene babe u privatni smestaj, ima sobe i u budimu i u pesti. imas PM.
ako mislimo na istu, preporucujem stan sa klavirom i jazavcem na podu
Link to comment

jel moze neki pravnik da mi odgovori na jedno pitanje?evo sta je posredi. ima tome vec godinu i po dana kako mi se dogodila jedna stvar. stajao sam na autobuskom stajalistu sa nekim torbetinama i cekao bus. na stanici je bio nepropisno parkiran spediterski kombi, a ja bio iza njega. sagnuo sam se da prerasporedim neke stvari u tim torbetinama, i osetio kako me nesto obara. video sam da je u pitanju taj kombi koji je sofer pokrenuo i poceo da vozi u rikverc.nekako sam se izvukao, izvadio mobilni telefon, stao ispred kombija, uhvatio se za retrovizor i istog trenutka pozvao policiju, usput objasnivsi spediteru sta mislim o njegovoj familiji, uzoj i siroj, sa naglaskom na pokojne pretke. narednih sat i po sofer mi je prvo pretio, a posle kumio i molio, da kazem da nije bilo fizickog kontakta sa vozilom, posle oko sat i po je dosla policija i preko kurca uzela podatke i izjave.mislim da sam dovoljno cekao. ja zelim da se tom coveku userem u zivot najvise sto mogu, ali mi se cini da je taj slucaj zaboravljen. e pa ja ga nisam zaboravio. zanima me kome da se obratim kako bih video status slucaja? patrola je bila iz Bele kuce na Paliluli.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Blago tebi, ja sam oprostila gaženje na pešačkom, nemam snage da prolazim kroz sve institucije.Treba da uzmeš zapisnik koji je sačinila patrola.Pokušaj u Ustaničkoj ulici - u Dunav osiguranju br.128 (tu su i mene uputili ali nisam išla), tamo dolaze svi zapisnici, između ostalog i zbog odšetnih zahteva. Naknada za izdavanje je 800 dinara, ali se navedeni iznos može refundirati putem zahteva za naknadu štete (i troškova). Rade sa strankama od 8 do 14 h.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...