Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Gde moze da se odnese stara odeca koja je viska u kuci? Ne bih da ostavljam pored kontejnera, poceli su da dezuraju neki iz JKP i upozoravaju da se nista ne ostavlja pored.
Ne znam a i mene zanima, juče sam bacila u podzemni kontejner neke rke™ koje nisam obukla 5 godina. To više u besu, bez razmišljanja, uskoro se selim i hoću da budem lagana kao leptir.Našla sam ovo guglanjem.http://www.retocentar.com/poslovi/EDIT:@nbg4everhttp://www.fizio.org...ontakt/kontakt/ Edited by halloween
Link to comment
Moglo je u Crveni krst ranije, bar dok sam "sluzio vojsku" tamo.E, meni treba kontakt/adresa od fizijatra Liljane Katunac. Ona je, valjda, predsednik udruzenja fizioterapeuta, a na linkedinu sam pronasao da je i vlasnik neceg sto se vika Physio Balance, ali ne mogu da pronadjem BG adresu.
mozda ovo pomogne?Association of Physiotherapists of SerbiaSokobanjska 13, 11000BelgradeTelephone: +381 11 20 62 515Fax: +381 11 20 62 515e-mail: dfsr@ptt.rsHomepage: www.fizio.org.rsContact person:Ljiljana Katunaca ima i ovde neki mobilni i mejlMrs. Ljiljana KatunacPresident of Association of physiotherapist of Serbia.tel. +381 64 1899023ikatunac@yahoo.com Edited by aram
Link to comment

E, hvala x2 :)Prosledio sam gde treba, valjda ce biti OK.Fora je u tome sto ona, pored tog zvanicnog posla, ima i privatnu praksu, a bas mi je to potrebno. Ali verovatno ce moci i preko ovih brojeva da se dogovori nesto.

Link to comment
Gde moze da se odnese stara odeca koja je viska u kuci? Ne bih da ostavljam pored kontejnera, poceli su da dezuraju neki iz JKP i upozoravaju da se nista ne ostavlja pored.
Ja vrlo preporučujem Reto centar, pre 2 meseca komsinica se selila , pozvala ih i došli su i odneli sve što im je ponudila uključujući i stari nameštaj . Ja sam priložila 3 kese garderpbe u pristojnom stanju a pre 2 nedelje smo ponovili priču iz još 1 stana pred seobu .
Link to comment
Prosleđujem pitanje: gde se u Srbijici može naći ovakva koledžica?urban_classics-wmns_ladies_oldschool_college_jacket-black_white-1.jpg
kao da je vreme stalo... i ja sam ovu zelela kad sam bila mlada, a to je bilo pre 100 godina.
Link to comment

i u uscu, isto stand, u prizemlju, blizu timberlenda. ima odlicna konjska glava za 2000, brkovi deblji 650, brkovi tanji 200.

Edited by cmrlj
Link to comment
Ima u Delta sitiju neki stand, u prizemlju kod Maxija.
hvala :)
i u uscu, isto stand, u prizemlju, blizu timberlenda. ima odlicna konjska glava za 2000, brkovi deblji 650, brkovi tanji 200.
hvala :) & :lol:
Link to comment

koji busevi sve idu od Usca do Zemunskog keja? falaocu pijem spricere na Keju do uvece, moze mi se

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...