Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

pa koliko se secam 17 kod autokomande silazi sa autoputa i ulazi u ustanicku? ima valjda odma tu 1 stanica kod pa je sledeca tek kod raskrsnice na kojoj silazis a blizu raskrsnice su bus stanice 26-e. tako nekako

Link to comment

Ček, sa linije 17 na liniju 26?. Moraš imati nešto izmedju, da me se ne shvati pogrešno :P . Daklem, najlakše je preći sa 17 na 74 kod Merkatora, novog pa ići sa 74 do ETFa, što znaš gde je ^_^ a tu je onda i 26. Sve se obavlja na stanicama, iz jednog u drugi bez nepotrebnog hodanja ;)

Link to comment
Ček, sa linije 17 na liniju 26?. Moraš imati nešto izmedju, da me se ne shvati pogrešno :P . Daklem, najlakše je preći sa 17 na 74 kod Merkatora, novog pa ići sa 74 do ETFa, što znaš gde je ^_^ a tu je onda i 26. Sve se obavlja na stanicama, iz jednog u drugi bez nepotrebnog hodanja ;)
Za mrvicu složenije je da se iz 17 siđe u Ustaničkoj, kod dušanovačke robne kuće, pređe ulica i iza ćoška u Kruševačkoj kod pošte sačeka 26. Usput overiš koga su pozvali u Specijalni sud i šta se valja na kartonskim kioscima ispred Maxija.edit: ovo je praktično isto što reče Pontijak, samo sa koordinatama :) Edited by ajgor
Link to comment

Pogubio sam gde smo na forumu, pričali o usisivačima.Pa da upitam šta smo zaključili i koji su modeli dobri?Treba za stan više parketa nego tepiha....

Link to comment

Ma da, znam da ranije kada sam hteo da vadim pasoš, morao sam da obilazim tri opštine da prikupim dokumente: onu gde su mi roditelji živeli kada sam se rodio, onu na kojoj sam se rodio i onu gde živim. I mene zna žena matičar iako me nikad nije videla, pokazala mi knjigu gde me je upisivala 1976. :) Naoružaj se strpljenjem i kreni po opštinama. Moj brat je imao pomoć prijatelja, baka mi je bila matičar,venčavala ljude. :)

Link to comment

Gde moze da se odnese stara odeca koja je viska u kuci? Ne bih da ostavljam pored kontejnera, poceli su da dezuraju neki iz JKP i upozoravaju da se nista ne ostavlja pored.

Link to comment

Moglo je u Crveni krst ranije, bar dok sam "sluzio vojsku" tamo.E, meni treba kontakt/adresa od fizijatra Liljane Katunac. Ona je, valjda, predsednik udruzenja fizioterapeuta, a na linkedinu sam pronasao da je i vlasnik neceg sto se vika Physio Balance, ali ne mogu da pronadjem BG adresu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...