Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

tramvaj, odnosno autobus koji glumi tramvaj staje još malo levo (dole levo) u odnosu na sliku i to je stanica baš preko puta piramide, pored velike staklene zgrade95-ica staje na ovoj stanici koja se vidi na slici i to je prva stanica posle skretanja iz Jurija Gagarina (a to je ulica koja prolazi pored delta sitija, kineza ...)

Edited by Lezilebovich
Link to comment

sidješ na prvoj stanici kada bus skrene iz J. Gagrina u Gandijevu, to je prva stanica posle kineza, kada bus skrene na uglu je Costa cafe a zgrada na samom uglu ima tirkizne prozore. Na aramovoj fotki se vidi bus stanica, označeno na kolovozu(a vidi se i bela 95ica kako se uključuje u saobraćaj), pazi na semafor i ivičnjak i voila. :)

Link to comment
Imaš adresu? Na takvim mestima uvek ima interesantnih stvari. Ionako mi nikada nije stigla jedna knjiga, možda je nađem tamo. :lol:
Trebalo bi da je lokal-dva pored onog "felneraja" koji je Dabović slikao, dakle siđe se na prvoj trajvanskoj štaciji posle Cvetka, pa se vrneš peške jedno 100-150 metara. Tačno sa druge strane je trajvanska štacija u smeru ka gradu i ugao Deskaševe i Bulevara.
Link to comment

Da li neko ima iskustva sa istraživanjem predaka i pronalaženjem ljudi iz prošlosti u ex-yu okruženju? Ako ima, pošaljite mi poruku, potrebna su mi neka iskustva da znam odakle da krenem i koga da dalje cimam u pretraživanju. Hvala!

Link to comment
Trebalo bi da je lokal-dva pored onog "felneraja" koji je Dabović slikao, dakle siđe se na prvoj trajvanskoj štaciji posle Cvetka, pa se vrneš peške jedno 100-150 metara. Tačno sa druge strane je trajvanska štacija u smeru ka gradu i ugao Deskaševe i Bulevara.
Dopuna, dopuna od domoroca! Sidje se na prvoj stanici posle Cvetka i produzi peske sve sa iste strane, prodje se petsest radnji sa auto delovima i kupatilskom opremom, vulkanizer, Vasine felne i tu negde je ta. Prodavnica zaplenjene robe se zove, cini mi se
Link to comment

uh bre momci kakvi ste zlatni, necu da vas menjam :wubic:simovicu, koje boje karanfil trep, trepa ako se izgubim u ovim nbg bespucima, trazim odstetu! kome je nenormalnom palo na pamet da gradi ulicu u obliku lavirinta :fur:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...