Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ima l negde da se kupe lepe male tegle?
Prodavnice "Uradi sam" (http://www.uradi-sam.rs). Bio pre neki dan na Vilinim vodama i baš nabasao na tegle, poklopce za tegle, imaju i gumice kojima se pričvršćuju pokrivači otvora tegli (u slučaju da se ne koriste poklopci) ... Edited by stoka
Link to comment

izvestaj: nasla lepe male (nesavrsene) tegle po ceni od 136 dinara u rodicu. onda u istoj radnji naletela na krastavce u lepsoj maloj tegli za 92 dinara. sad imam kucu punu krastavaca. u medjuvremenu me prosla volja da punim tegle, smislila sam novi poklon, a ni krastavci nisu neki.

Link to comment

Vreme je da nabavim novu zaptivnu gumu za "Pretisov" ekspres lonac. Nekada je jedna radnja u Cara Dušana to imala (recimo pre desetak godina), ali zna li ko gde to može da se nađe sada?

Link to comment
Vreme je da nabavim novu zaptivnu gumu za "Pretisov" ekspres lonac. Nekada je jedna radnja u Cara Dušana to imala (recimo pre desetak godina), ali zna li ko gde to može da se nađe sada?
i meni to treba. jel ta radnja u dušanovoj sigurno više ne postoji?
Link to comment

Beše neka radnja kod ž. stanice koja je prodavala razne kedere, gume raznih profila, možda ima i to. Naravno, ako ta radnja još postoji. Čak se ne sećam tačne adrese.

Link to comment
Ja kupio proletos na NBG buvljaku, 300 kinti, PreTiS original :lolol:Ima jedno sedam osam modela tih guma...
Buvljak na NBG ostaje kao rešenje, bio danas u Cara Dušana, ljubazan prodavac, samo sleže ramenima i reče da to nemaju već petaestak godina. Reč je o prodavnici auto-delova, otprlike naspram Knićaninove. Sem NBG buvljaka, reče mi da neki lik donosi Pretisove originalne delove (gume, ventile itd.) i na buvljak u Bubanj potoku subotom.
Link to comment
Do skoro je bila jedna na ćošku Majke Jevrosime i Nušićeve i bila je jedna u Uzun Mirokovoj, kod kafane Brankovina.
ova prva je zatvorena, sad je tu neki fensi butik.
Link to comment

Има већ неко време да су отворили Кинези на Теразијама велику радњу на 2 спрата. У приземљу гардероба, а на спрату разне стварчице за кућу. Није баш Комисион, ал личи.

Link to comment

Ima jedna 1-2 tramvajske stanice iznad Cvetka na Bulevaru. Nije sa starom oznakom "komision", ali jna izlogu piše- radnja sa zaplenjenom cainskom robom, od onih što deluju kao otpad novih stvari. Tu sam našla mašinsko ulje sa pumpicom za 70 din.

Edited by halloween
Link to comment
Ima jedna 1-2 tramvajske stanice iznad Cvetka na Bulevaru. Nije sa starom oznakom "komision", ali jna izlogu piše- radnja sa zaplenjenom cainskom robom, od onih što deluju kao otpad novih stvari. Tu sam našla mašinsko ulje sa pumpicom za 70 din.
Imaš adresu? Na takvim mestima uvek ima interesantnih stvari. Ionako mi nikada nije stigla jedna knjiga, možda je nađem tamo. :lol:
Link to comment

imam ja jednu adresu al ipak moram da pitam gde je to :unsure:gandijeva 106 v ?na google maps mi ta "ulica" deluje scary :ph34r:recimo da dolazim iz centra 95icom i kapiram da treba da sidjem na MZ Mladost, kako dalje?hvala unapreeeeeeeeeeed!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...