Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Trebao bi mi - znam da nije uobičajena stvar - pljosnati prekidač dimenzija nekih 5x5 cm otprilike (može i malo manji ili veći), a da nije deblji od 5 milimetara.To znači otprilike da mu je čitava površina osetljiva na dodir.Da se može aktivirati nagazom ili pritiskom.Modifikujem masažer za fotelju, želim da kada naslonim vrat na određeno mesto mogu da prekinem/pokrenem strujno kolo.Ili ideja kako da ga napravim.
ne verujem da ces naci kod nas, ali ima brdo diy resenja na netu ... diy pressure switch, foil switch, tactile switch, ...javi sta si uradio ;)
Link to comment

Znam da su ti sto valjaju Jockey, Burlington i McGregor imali lokal i u YUBC centru, u 12 bloku. Bar su McG majice tamo mogle da se uzmu, ali ne znam da li su ga zatvorili kao onaj u Zmaj Jovinoj. Takodje, na FB stranici onog autleta u Indjiji sam video da ima Jockey stvari...

Link to comment
jok :(ali ako kad uspem, javljam.
U Simpu neke dobre italijanske posteljine Bassetti, 2 jastučnice, donji i gornji čaršaf (bez jorganske navlake) 12-13 hiljada pamučni saten, ali imaju prekrivača u istim dezenima kao i posteljine, koji se posebno kupuju .Od domaćih prizvođača- Stotex ima hotelski damastni program (mislim da su njihovi proizvodi u Makenzijevoj), kvalitetno i standardno.Mislim da je pamučni saten optimalan izbor, jer je lanena posteljina zbog cene i male ponude domaćički nedosanjani san.Slažem se da u Coincasi, bar ovoj našoj, ne treba kupovati bez preke potrebe, al' povremeno nabave 1-2 stvarčice koje stvarno ostave utisak (kao npr. jedno belo ćebence, lako kao pero :cry: ). Edited by halloween
Link to comment

Ne znam da li je bilo ili ne.. ali, da li neko zna gde moze da se kupi drustvena igra, pictionary?Po Bgu je bila u Turbo limacu, ali je on zatvoren.. postoji i neka kopija pictionary-a, zove se Drow out, pa ako neko zna nesto vise oko toga gde moze da se nabavi, neka napisehvala

Link to comment
Ne znam da li je bilo ili ne.. ali, da li neko zna gde moze da se kupi drustvena igra, pictionary?Po Bgu je bila u Turbo limacu, ali je on zatvoren.. postoji i neka kopija pictionary-a, zove se Drow out, pa ako neko zna nesto vise oko toga gde moze da se nabavi, neka napisehvala
Pictionary je nemoguce pronaci,Draw out sam slucajno pronasao i pazario u Tempu pre 10-ak dana,cena 2200.A trazio sam ovu igru bar 2 godine.
Link to comment
Ne znam da li je bilo ili ne.. ali, da li neko zna gde moze da se kupi drustvena igra, pictionary?Po Bgu je bila u Turbo limacu, ali je on zatvoren.. postoji i neka kopija pictionary-a, zove se Drow out, pa ako neko zna nesto vise oko toga gde moze da se nabavi, neka napisehvala
Pictionary je postao urbana legenda...nemoguce ga je naci. Ja sam odstampao sam svoju verziju sa originalnim pojmovima a ostala je varijanta da se dostampaju neki novi pojmovi kad ove naucimo napamet. Ako uspem da pronadjem fajlove sa karticama postavicu ih negde za download.A draw out je na slicnu foru kao i pictionary ali nisam bas siguran kakva su pravila i kakav je nivo zabave
Link to comment
Kakav je Draw out?Koliko je slican pictionaryu (polja, pojmovi itd)?I da li je na nasem jeziku?
Draw out je na nasem jeziku,proizvodi je firma iz NS.Nisam cuo da se neko zali na ovu igru,zabava je zagarantovana! Edited by basketas
Link to comment

Promena adrese stanovanja, sa jednog na drugi kraj Beograda... Vidim na sajtu MUP-a šta sve treba od papirologije, ugovor o vlasništvu/rešenje o kućnom broju/svaštanešto, lična karta vlasnika... Jesu baš rigorozni po pitanju te papirologije? Čini mi se da je sa starim ličnim kartama bilo jednostavnije...

Link to comment
Promena adrese stanovanja, sa jednog na drugi kraj Beograda... Vidim na sajtu MUP-a šta sve treba od papirologije, ugovor o vlasništvu/rešenje o kućnom broju/svaštanešto, lična karta vlasnika... Jesu baš rigorozni po pitanju te papirologije? Čini mi se da je sa starim ličnim kartama bilo jednostavnije...
kratko- jesu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...