Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ljutko, napokon sam otišla u onaj kreativni hobi i pokupovala magnete. Ima i malih okruglih i kao traka, svakakvih..Uzeh i punu kesicu onih alkica-udica za minđuše jer to redovno kidam.hvala za info :*

Link to comment
Ljutko, napokon sam otišla u onaj kreativni hobi i pokupovala magnete. Ima i malih okruglih i kao traka, svakakvih..Uzeh i punu kesicu onih alkica-udica za minđuše jer to redovno kidam.hvala za info :*
Nema načem :) U tim hobi radnjama treba čvrsto držati novčanik i što dublje u torbi jer pare izlaze ko da imaju noge :DŠtagod zatreba od informacija o hobi materijalima , tu sam, mislim da sam popisala i posetila sve što postoji u Bgu a o šire Edited by ljuttko
Link to comment
Imao je Tehnomarket akciju (za koju sada vidim da je privremeno obustavljena :isuse: ).http://www.technomarket.rs/news/240Ode Dulic jbg-a!!!!Izgleda da ostaje jedino resenje ovo sa ostavljanjem u hodniku ili pored kontejnera pa ko uzme uzme.
Tehnomanija je takodje imala tu akciju, obustavili jer, kazu, nemaju vise gde da skladiste prikupljeno. Hm, zna li neko sta se desava posle kad oni preuzmu sve to? Gde idu svi ti uredjaji? Tipa, imamo neki pogon za preradu ili transportuju negde preko?Pogledaj u oglasima, imas ekipe koje dodju i pokupe, javis ima gde i sta, za neke stvari mozes i neki dinar da dobijes. Mi smo se tako resili praistorijske ves masine
Link to comment
@flufferjeste, super su coin casa, ali to ne kosta toliko u italiji, pa me nervira sto me deru i iako znam da je to najjednostavniji nacin da resim svoj problem, ne mogu se naterati kad imam utisak da ce da me zajebu.
ima li rezultata tvoje potrage?ima nas jos koji zelimo upravo to sto si opisala :)
Link to comment

Treba da prenesem u inostranstvo par ampula neke hemije u hladnom stanju. Zna li neko gde mogu da nadjem putni frizidercic (najmanji moguci) koji moze da ide kao prtljag u avion? Ili bilo koji nacim da ampulice ostanu hladne sest-sedam sati u kontinuitetu?

Link to comment
Treba da prenesem u inostranstvo par ampula neke hemije u hladnom stanju. Zna li neko gde mogu da nadjem putni frizidercic (najmanji moguci) koji moze da ide kao prtljag u avion? Ili bilo koji nacim da ampulice ostanu hladne sest-sedam sati u kontinuitetu?
Probaj po onim topshop sajtovima ili prodavnicama kamp opreme ali oni verovatno ujedaju.Ja imam onu torbicu koja je tapacirana da drži hladnoću ali ona je za recimo tri konzerve piva to ti je mnogo veliko verovatno.Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

glavni problem je količina tečnosti koju možeš da uneseš u avion. Sve vrste tih priručnih frižidera "rade" na nekakve patrone koje su sve veće od 100ml koliko je dozvoljeno uneti + nijedan od tih pomoćnih frižidera ti ne može obezbediti 7-8 sati kontinuirane hladmoće:(

Link to comment

improvizuj ovako nesto, mada ko zna, mozda i postoji da se kupi po apotekama... Medical Travel CaseNEW_INSULTIN_POUCHE_lr%2016%20JULY%2012.jpgKeeps insulin at 2 - 8 degrees for 8 hours at ambient temperature 35 degrees...

Edited by aram
Link to comment

@Frank Pembelton, veliko mi je to:)

glavni problem je količina tečnosti koju možeš da uneseš u avion. Sve vrste tih priručnih frižidera "rade" na nekakve patrone koje su sve veće od 100ml koliko je dozvoljeno uneti + nijedan od tih pomoćnih frižidera ti ne može obezbediti 7-8 sati kontinuirane hladmoće :(
Imam dozvolu za unosenje, ali nemam hardver u koji cu ampule da stavim.@Aram: jesil ovo video negde kod nas?Sad cu da potrazim, hvala:)
Link to comment
nisam, ali kapiram da mozda ima, ako je vec dijabeticarima neophodno...postoji li neko njihovo udruzenje? ako da, oni sigurno znaju.
Yeah, hvala raspitacu se:)edti: pronasao, firma MInovera. Brend je "Frio" Edited by CowBoy
Link to comment

Zalediš flašicu vodavode i pored nje staviš te ampulice, sve zajedno u nepromočivu torbicu, to mi pade na pamet ovako na prvu loptu. I to je neka improvizacija, ali led u komadu drži bolje od ičega (probano na trodnevnim pecanjima), Imam neku neveliku (ali ni nemalu) torbu-frižider u koju se ubacuju one klasične patrone, ako ti nije preveliko, javi se na pp

Link to comment
Treba da prenesem u inostranstvo par ampula neke hemije u hladnom stanju. Zna li neko gde mogu da nadjem putni frizidercic (najmanji moguci) koji moze da ide kao prtljag u avion? Ili bilo koji nacim da ampulice ostanu hladne sest-sedam sati u kontinuitetu?
pre tri godine nosila vakcine. nisam našla frižiderčić, pa sam improvizovala.vakcine (ne ampule, već one pripremljene za davanje, ali u nekoj ambalaži) spakovala između dve pljosnate patrone za ručne frižidere. sve uvezala i obmotala sa dosta folije i smotuljak stavila u onu torbicu koja navodno zadržava temperaturu. sve to išlo u kofer, a ne u ručni prtljag. izdržalo deset sati bez problema.posle se ispostavilo da torbica nije valjala, folija se pokazala kao dovoljna. srećom patrone su funkcionisale besprekorno. traži kvalitetne patrone.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...