Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Trebao bi mi - znam da nije uobičajena stvar - pljosnati prekidač dimenzija nekih 5x5 cm otprilike (može i malo manji ili veći), a da nije deblji od 5 milimetara.To znači otprilike da mu je čitava površina osetljiva na dodir.Da se može aktivirati nagazom ili pritiskom.Modifikujem masažer za fotelju, želim da kada naslonim vrat na određeno mesto mogu da prekinem/pokrenem strujno kolo.Ili ideja kako da ga napravim.

Link to comment
:ziga: konacno neko da provali suptilne naznake koje ostavljam po forumu. postovala sam i dzemper za golf i sapun za sedla, niko nista da ukapira. jos mi je samo stap za polo preostao, al to bi bilo i za mene too much.s tim u vezi, nisam ja brizljivo gradila svoj snobovski profil da mi ga ti tako lako srozavas zidarskim rukavicama. helouuuu :D
Nisam ti kometarisala sapun za sedla, gde da se puvam čime sam ja to macakla u prošlom veku :ss1: Nego sam čekala da jednom neumitno dodješ ko i svaki snob do jahte i jedrenja :lolol: Mislim, i sama sam prošla put od magarca i konja do jedrilice, znam ^_^A ovo sa zidarskim, to ti je ko neka vrsta hipsterluka, sigurno postoji neki naziv za taj pravac, ko fol nonšalantni odnos , tolko si kul da na jahti ne mora da ti je sve po PSu , pravi baja vuče konopce golim rukama.Apropo snobovštine imala sam daavno( jebemumša kod mene je sve iz prošlog veka ) smehotres u 2 varijante , na nekom studentskom dogadjaju pojavila sam se izmedju ostalog u suknji koju sam sašila od , nazovimo to blagim rečima reciklirang materijala lošeg kvaliteta uparenog sa još glupljim i nekvalitetnijim obućarskim kompletom na nogama i jedan pravcati snob je bio ubedjen iz nekog razloga, valjda zbog nonšalancije sa kojom sam to nosila da sam snobiji snob od njega i da to nosim da pokažem kako eto malo prezirem bogatstvo koje sigurno imam. (istina je bila naobarot , nisam imala kintu nizašta kvalitetnije) Usledilo je pitanje koja kola ima moj ćale, i moj odgovor, ima voz Na upitan pogled, rekoh, pa cale mi je otpravnik vozova.So, kolezino interesovanje za mene je posle te porazne cinjenice palo na nulu, rekao mi je da je bio ubedjen da sam iz neke druge pričeA istina je , i za to moram da se puvam da mi je i ta skrnava odevna kombinacija tad ipak mnogo dobro stajala :whistle:Tako , te zidarske nikad ne moraju da budu baš to što jesu, zidarske , ako je posmatrač maštovit :cool: da vidi dublje slojeve I jel se ovo zove trolovanje jedne korisne inače teme. Zove, praštajte :lol:
Link to comment
ko iznosi staru belu tehniku iz kuce (neki romi?) i kako do njih?nesto mi ne ide na guglu, a ne mili mi se da nosim frizider do kontejnera, nije mi pred nosom.
Ako imas mesta u hodniku iznesi ga tu i spoplekni ove kad obilaze kontajnere i reci im da imas frizider za nosenje.Za ove iz Gradske cistoce moras do kantajnera...
Link to comment
Ako imas mesta u hodniku iznesi ga tu i spoplekni ove kad obilaze kontajnere i reci im da imas frizider za nosenje.Za ove iz Gradske cistoce moras do kantajnera...
zar nije bilo pochelo da se javi nekom i da taj tehnichki otpad ovlashceno neko vozi negde? i da se chak podsticalo gradjanstvo nekim bonovima za popust za kupovinu novog? il je to trajalo dok je trajao sir oliver dulic? meni su odneli proshli put stari uredjaj isti momci koji su doneli novi...ostavish ga na hodniku u nadi da ce neko da ga ukrade ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

Imao je Tehnomarket akciju (za koju sada vidim da je privremeno obustavljena :isuse: ).http://www.technomarket.rs/news/240Ode Dulic jbg-a!!!!Izgleda da ostaje jedino resenje ovo sa ostavljanjem u hodniku ili pored kontejnera pa ko uzme uzme.

Link to comment

Posle renoviranja dela iznajmljenog stana gazdarici оstaju prozorska krila koja su prilično dobra. Sve ostalo ide u aut, jer je ta drvenarija propala. Da li nekome mogu da se uvale ti prozori, za bilo kakvu kintu?

Link to comment
dajte kakvu preporuku za lekara u domu zdravlja u bloku 44, jedini uslovi da nije gužva i da je normalan
Ako ti treba za onog "izabranog lekara" Dr. Raskovic ali bas zato sto je dobra verovatno je i guzva, jbga...
Link to comment
taj, izabrani mi trebajbg, onda ću potražiti nekog praktikanta/inju ionako se lečim sam uspomoć dr Google-a
Ako ti treba samo zbog prijave za knjizicu i sam se lecis onda ti nije bitno sto je guzva ;).Jbga Kvaka 22...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...