Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

kad sam ja morala da izbacujem ves masinu, izneli smo je ispred vrata stana, i pitali prvog cigu kog smo videli da pretura po kontejneru dal mu treba, kaze treba, dosli on i jos dvojca i odnelisimpl ez det :)

Link to comment
Tako sam nekako i uradila. Taj trokraki sam kupila u prodavnici Imaco blizu Arene, prodaju razna ortopedska pomagala i čini mi se da je kvalitet solidan. Kupila joj još jedan običnjak (i rezervu) kod Kineza, jer sam u nekoliko apoteka koje sam obišla ukapirala da valjaju kineske štapove. Potpuno sam se sludela od šoka što ne može da hoda, mozak mi skroz zabagovao, tako da još jednom hvala na savetima.
zakasnih. imam 1 trokraki u šupi. zaostavština
Link to comment
gde mu beše dođu one perionice automobila gde platiš, uzmeš žeton ili šta već i sam pereš kako ti volja? Beograd, Zemun, Novi Beograd, svejedno.
imas na oemveu u bloku 70..
Link to comment
gde da nadjem rukavice za jedrenje?
Niko ne konstatuje da se hvališ da ideš na jderenje ;) aj snobu nijedan sad bi i prave rukavice :happy: Ja sam otoič ima tome puno godina nosila 2 para kožnih, spremljenih za rashod a bio i koji par debelih radničkih, zidarskih. Sve poslužilo i za izvlačenje sidra i za motanje konopaca i na kraju bačeno u djubar . Cenim da je većina tih radnji sad na dugme odavno nisam bila . I da , uvek je bio i po koji žulj pride za poneti :sleep:Sve ti ovo pišem iako nije odgovor na pitanje al dobra je prilika da se i ja malo puvam da sam daaavno jedirila po Mediteranu kakav je nekad bio :whistle: Divlji i neistražen:) Edited by ljuttko
Link to comment
U OMV-u uzmi dva žetona, ja sa jednim nikad nisam uspeo da operem ljudski, a kreteni na kasi me skoro uvek pitaju "šta će vam dva sad, za kasnije?"
Tebi daju žetone? Meni samo otkucaju na računu, koliko sam žetona kupio, kada dođem na red ja pokažem "zaposlenom-pored-pištolja" on okrene ključem "nešto-u-kutiji" i odalji se
Link to comment
Tebi daju žetone? Meni samo otkucaju na računu, koliko sam žetona kupio, kada dođem na red ja pokažem "zaposlenom-pored-pištolja" on okrene ključem "nešto-u-kutiji" i odalji se
Kad im šatro ne šljaka ono sa žetonima (kažem šatro jer mi se dešavalo da mi daju račun jer ne kao rade žetoni, a onda pištolj-boy izvadi iz džepa žeton i ubaci), onda rade tako... Nemam pojma kako je poslednjih par meseci, prao sam na selu u dvorištu. :s_d:
Link to comment
Niko ne konstatuje da se hvališ da ideš na jderenje ;) aj snobu nijedan sad bi i prave rukavice :happy: Ja sam otoič ima tome puno godina nosila 2 para kožnih, spremljenih za rashod a bio i koji par debelih radničkih, zidarskih.
:ziga: konacno neko da provali suptilne naznake koje ostavljam po forumu. postovala sam i dzemper za golf i sapun za sedla, niko nista da ukapira. jos mi je samo stap za polo preostao, al to bi bilo i za mene too much.s tim u vezi, nisam ja brizljivo gradila svoj snobovski profil da mi ga ti tako lako srozavas zidarskim rukavicama. helouuuu :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...