Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

@cmrlj: Probaj u Coin Casi. Pre nekih mesec dana sam videla jako lepu posteljinu, cak lici malo na hotelsku. Snezno bela, lep pamuk, samo neka tanka braon linijica/paspul, sta li. Ja imam jedan njihov set, odlican kvalitet. Nego, pitanje - gde da nadjem stap za hodanje? Najbolji bi bili oni sa tri kraka. Treba mi za mamu i bas mi je hitno. Rekose mi da ima kod Kineza u Bloku 70, a ja ne znam gde da trazim ni kod njih ni generalno.

Link to comment
Nego, pitanje - gde da nadjem stap za hodanje? Najbolji bi bili oni sa tri kraka. Treba mi za mamu i bas mi je hitno. Rekose mi da ima kod Kineza u Bloku 70, a ja ne znam gde da trazim ni kod njih ni generalno.
Trebalo bi da još uvek postoji prodavnica na samom početku Nemanjine, kod železničke stanice, preko puta bolnice Sveti Sava. U Zemunu je bila prodavnica u ulici 22. oktobra, preko puta srednje ekonomske, ali ne znam da li još postoji...
Link to comment

@flufferjeste, super su coin casa, ali to ne kosta toliko u italiji, pa me nervira sto me deru i iako znam da je to najjednostavniji nacin da resim svoj problem, ne mogu se naterati kad imam utisak da ce da me zajebu.za stap, ja znam za dve takve radnje: jedna je u palmoticevoj negde u nivou lole ribara sa strane na kojoj su menhetn i mali princ, a ima i u 29. novembra 40 recimo, pored bravara musica. te stapove imas i u bolje snabdevenima apotekama.

Link to comment
Trebalo bi da još uvek postoji prodavnica na samom početku Nemanjine, kod železničke stanice, preko puta bolnice Sveti Sava. U Zemunu je bila prodavnica u ulici 22. oktobra, preko puta srednje ekonomske, ali ne znam da li još postoji...
na pola 22 oktobra, apoteka sa pomagalima, tamo je i radi.
Link to comment

Za štap hodalicu ima neko predstavništvo na uglu njegoševe i beogradske neka nemačka firma čini mi se malo su jači sa cenama ali od jednog korisnika sam čuo da su ekstremno izdržljivi, što je po meni bitnije nego ušteda na ceni Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Tako sam nekako i uradila. Taj trokraki sam kupila u prodavnici Imaco blizu Arene, prodaju razna ortopedska pomagala i čini mi se da je kvalitet solidan. Kupila joj još jedan običnjak (i rezervu) kod Kineza, jer sam u nekoliko apoteka koje sam obišla ukapirala da valjaju kineske štapove. Potpuno sam se sludela od šoka što ne može da hoda, mozak mi skroz zabagovao, tako da još jednom hvala na savetima.

Link to comment

hvala!raspitacu se!inace, ima onaj sto ide nekim kombijem i "cistimo dvorista, odnosimo staro gvozdje i ostale nepotrebne sirovine.. akumulatore", odzvanja mi u glavi. ali kao za inat nema ga ovih dana.

Link to comment
ko iznosi staru belu tehniku iz kuce (neki romi?) i kako do njih?nesto mi ne ide na guglu, a ne mili mi se da nosim frizider do kontejnera, nije mi pred nosom.
dobar.Sreća te nije Mire to napisao
Link to comment

Googlaj: čišćenje podruma.Mahom ćeš dobiti oglase/firme koje odnose stari nameštaj, ne znam da li naplaćuju tu uslugu.Gradska čistoća odnosi samo ono što zateknu na ulici/pored kontejnera, ne iznose iz stana/kuće/podruma.Probaj i sa reciklažnim centrima, oni to otkupljuju. Nude nižu cenu otkupa ukoliko sami odnose.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...