Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

HITNO MI TREBA KARTA ZA AMSTERDAMsto povoljnije sa sto kracim ukupnim trajanjem puta, koje sajtove koristite kad kupujete karte, koji imaju najpovojnije taraife?

Link to comment
Tražio sam po ovom topiku, ali nisam se snašao: gde ima da se kupi guma za frižider? Meni otišla
http://www.kingel.co.rsTraze da im odneses vrata frizidera da bi namestili na licu mesta. Ja na kraju resio da pazarim novi fridz (ne samo zbog gume) ;) Edited by historian
Link to comment
http://www.kingel.co.rsTraze da im odneses vrata frizidera da bi namestili na licu mesta. Ja na kraju resio da pazarim novi fridz (ne samo zbog gume) ;)
Pa meni je frižider relativno nov, ali se ponegde rascvetala i odlepila i često vrata nađem otvorena. A sad, kako da im vrata skidam, ne znam, frižider mi nije neka egzotika, valjda znaju meru?Hvala u svakom slučaju, zvaću ih da se raspitam
Link to comment
el zna neko gde mogu da nadje capekov r.u.r. na nasem jeziku ?
Izgleda da ćeš morati da uloviš nekog zagriženog sakupljača rahmetli "Sirijusa", časopisa za SF koji je osamdesetih izdavao "Vjesnik", jer je jedino izdanje koje nahvatah pregledom kataloga većih biblioteka u Beogradi i Zagrebu baš to "Sirijusovo" iz 1986. Narodna biblioteka Srbije ima samo izdanja na češkom, ruskom i engleskom, ali ne i na srpskom, Gradska biblioteka kod Kališa nema ništa. Ne znam je li se R.U.R. igrao u našim pozorištima, jer bi tada negde morao da postoji i prevod. Onomad sam imao link na neki sajt gde su studenti dramaturgije lagerovali dramske tekstove, ali ne mogu da ga iskopam.
Link to comment

stampari i poznavaoci prilika,1) koliko kosta stampa naljepnica, po nekakvoj jedinici velicine?2) gdje bih mogla da nadjem ovakve torbe, osim kod kineza (po ok cijeni, na veliko):monogrammed-canvas-tote-bags.jpgunaprijed hvala :)edit, imam gugl, ali bi mi znacila licna iskustva i preporuke

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...