Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

kako se zove ona tema o mitomanima, ovde pokrenuta, onaj što je navodno poznavao celo podzemlje 90-ih i slični? počeo sam da čitam ispovesti onog što je išao u neki rehab centar pa bih da nastavim, al ne mogu da nađem..Hvala :)

Link to comment
Neka ideja gde u Bgd kupiti kofer za putovanje, ne previše fensi, ali i ne ultra jeftin... ?
kuferi u homecentru u uscu 2 za cenu 1.5, a cena prosechnog je oko 2-3k dinara. ako cesh 2. ne izgledaju loshe, ali ne smem da tvrdim nishta.
Link to comment
kuferi u homecentru u uscu 2 za cenu 1.5, a cena prosechnog je oko 2-3k dinara. ako cesh 2. ne izgledaju loshe, ali ne smem da tvrdim nishta.
Ja kupio pre 2 godine jedan taki u home centru, cena mu tad bila oko 4k. 2 godine ga vucaram i lomatam i nista mu se ne vidi.
Link to comment
Ja kupio pre 2 godine jedan taki u home centru, cena mu tad bila oko 4k. 2 godine ga vucaram i lomatam i nista mu se ne vidi.
e, hvala na info, ja mislela da uzmem babi i sebi po jedan, kad vec mora dva, a kao treba nam ^_^
Link to comment
bilo na zeleznickoj stanici u nekakvoj knjizari.uostalom, zovi ove pa pitajSRPSKI INFORMATIVNI CENTARKNAUSSTR. 14, 14103 BERLINTel: 30 82 55 606a mozes i ove :s_c:SKK "DRAZA MIHAILOVIC"Buchbinderweg 271000 BERLIN 47
fala, valjde ce osoba kojoj je namenjeno pronaci to...
Link to comment

Treba da pošaljem iz Bgd za Sarajevo papire, crteže, takve stvari, spakovano u tubu, oko 0,5 kg, pa mi trebaju ideje za najbrži/najpouzdaniji/najefikasniji način... Pre svega ne želim da se to izgubi/nestane negde tokom transporta, jerbo je važno... Ideje/iskustva/predlozi anyone?edit: nevrmajnd, rešio.

Edited by fanjo
Link to comment

Tražim jednu temu na PPP, nije aktivna odavno, kačili ste fotografije trpezarijskih stolova, spremnih da dočekaju goste. Među prvim postovima neki od forumaša ( čini mi se da taj više ne piše, ali nije modesti) fotografisao fantastično dekorisan sto (od masivnog drveta), kao iz magazina. Volela bih da ponovo vidim tu fotografiju.

Edited by halloween
Link to comment
Treba da pošaljem iz Bgd za Sarajevo papire, crteže, takve stvari, spakovano u tubu, oko 0,5 kg, pa mi trebaju ideje za najbrži/najpouzdaniji/najefikasniji način... Pre svega ne želim da se to izgubi/nestane negde tokom transporta, jerbo je važno... Ideje/iskustva/predlozi anyone?edit: nevrmajnd, rešio.
Lepo to daš vozaču busa za Sa, častiš ga nekom kintom i - to je to, a neko tamo čeka da uzme pošiljku.Mislim da jutarnji bus polazi u 7 h. A možeš i nekom putniku, koji ti se učini dovoljno pouzdan.Ja jedanput tako poslala celu putnu torbu, punu vrednih stvari, i sve bilo ok.
Link to comment
+1meni su u bosnu po šoferu slali pare, dokumenta, knjige... uvek je sve bilo ok.jedino što nikad nisam lično pregovarala pa ne znam da posavetujem... al znam da nisu bile pare za čast, nego kokakola, čokolada, kafa i tome slično.
Link to comment
gde nestade taj covek?enivej, tek sad vidim da me pitao za recept za heljdopitu, a ne secam se da sam mu odgovorio, pa evo sad:napravis palacinke od 2/3 heljdinog brasna, 1/3 psenicnog. ja u testo dodam oko trecinu mleka. trebalo bi da bude 9-15 palacinki ako ces ih redjati kao da pravis tortu (jeo sam i varijantu sa urolanim, al nekako mi nije to to). palacinke ispadnu deblje od obicnih, vodi racuna o tome. u fil ide zlatarski sir, kajmak, i 3-4 komada jaja. rasiris papir za pecenje na radnu povrsinu, stavis palacinku, premazes filom, pa tako do kraja. kad stavis poslednju palacinku, iseces koncem na osmine pa prebacis pazljivo sve u duboku tepsiju i zalijes preostalim filom. pece se na 250° oko pola sata.eto, mozda nije pravo mesto za recept, al neka, ne smeta valjda :) Edited by aram
Link to comment

gde mogu da najdem,u Ns-u i pošto koštaju one gumene/ili šta god patikice što ih nose po stenovitim i kamenitim plažama i u vodu sa njima?ili bar kako se to zove u ime dalje potrage?

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...