Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ma, to je bila jedina slika koja me je iole podsećala na ono što sam video . a uopšte nisam obratio pažnju na brojke :frust:HVALA idem odma' sutra, to mi je dosta blizu

Link to comment
Ne znam, nikad nisam ni proveravao. Mislim da je odavno odvojeno od mreze, ne znam ni gde se ukljucuje. (Bazen ima preko 20 god. sto je naravno pre nego sam ja preuzeo objekat, da se tako izrazim... u stvari, posto cemo morati da udarimo novu zastitnu farbu, tj. da ispustimo svih 45000 l vode :o , to ce biti prilika da procackam i vidim o cemu se tu u stvari radi).
Ma mora da je to odvojeno od jake struje.Ja u dvorištu imam zvonce koje je žično sprovedeno 20 metara pod zemljom do kuće. Na kraju, tj početku je smanjeno transformatorom, da ne štrecne kera pri obavljanju poslova.. Verovatno je i u tvom bazenu to uređeno, ako je baš dilema, nek ti neko pogleda, ali ja bih slobodno koristio, gde taj užitak da propustiš
Link to comment

Mislim da je prethodni vlasnik bio paranoičan, pošto je zatro svaki trag žica/prekidača/bilo čega što bi moglo biti povezano s tom podvodnom sijalicom/lampom. Izgleda ću morati da kopam. Inače, slažem se da bi lahko moglo biti na transformisanom/sniženom naponu (barem bih ja to tako napravio).

Link to comment
...................., tj. da ispustimo svih 45000 l vode :o........................
de će ti duša, 45 kubika vode a ovde suša. pošalji koju kap.PS. da, i vi imate pustinju. ispusti tamo. Edited by djordje geprat
Link to comment
Neka ideja gde u Bgd kupiti kofer za putovanje, ne previše fensi, ali i ne ultra jeftin... ?
u rodi nude neke (kao) upola cene uz markice. baci pogled. deluju mi kao da valjaju. ako ti trebaju markice.... kaži.
Link to comment
u rodi nude neke (kao) upola cene uz markice. baci pogled. deluju mi kao da valjaju. ako ti trebaju markice.... kaži.
Imam markice i baš sam se pitao da li vrede kuferi. Nisam zagledao osim na flajeru, interesuje me da li je srednja veličina dobra za preko okeana, sa maksimalnih 25, 20kg... koliko već ide.
Link to comment
Znam da u Berlinu ima kiosk/radnja sa srpskim novinama i da ima da se kupi P.Zabavnik ali ne mogu da se setim gde tacno...Zna neko?? Fala.
bilo na zeleznickoj stanici u nekakvoj knjizari.uostalom, zovi ove pa pitajSRPSKI INFORMATIVNI CENTARKNAUSSTR. 14, 14103 BERLINTel: 30 82 55 606a mozes i ove :s_c:SKK "DRAZA MIHAILOVIC"Buchbinderweg 271000 BERLIN 47 Edited by aram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...