Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ispade sad da sam krenuo u neki krstaski rat protiv gasa, a nije mi bas to bila nameramerkaptan ide povremenoi necu daljeinace imam fobiju od lifta od kada sam se sam kao klinac za jednog zemljotresa zaglavio, ali se svakodnevno vozim liftome: kad zariba ventil zovi ovlascenog majstora, creva menjaj po isteku garancije iako su naocigled dobra, ako osecas merkaptan u kuci iako i nemas gas zovi vec koga treba

Edited by fragand
Link to comment
ispade sad da sam krenuo u neki krstaski rat protiv gasa, a nije mi bas to bila namera
Nema frkeU svakom slučaju, ma koliko plinske boce bile uobičajene i jednostavne, važi da ko nije siguran u ono što radi bolje da se ne petlja sam(a) sa njima, dok ne nauči.(mislim da stvari kao što su levi navoj vs. desni navoj, u kom smeru se otvara a u kom zatvara, a igranje sa nestandardnim crevima da ne spominjem)
Link to comment

moj otac je jednom sproveo plin iz podruma do sporeta onim ,,staklenim,, ili kako se vec zove crevom kroz prozor...i to je funkcionisalo besprekornodok nisu dosle cike iz gasa i pale u nesvest kada su videle projekat

Link to comment
Razumem ako se neko plaši, ako je tako onda ništa. Neko se plaši plina, neko struje, neko lifta. Čuo sam da neki u strahu od struje isključuju bojler kad se kupaju.
Bar pola Srbije.
Link to comment

da imas zivu struju u bojleru i kad je iskljucennisam se lepo izrazio, hteo sam da kazem da ni iskljucivanje nije uvek sigurica..

Edited by Takanohana
Link to comment

eoten, za početak sam mislio na izvođenje instalacija ppr kablom, koji je, inicijalno, privremenog karaktera...o osiguračima koji ne padnu pre onog na banderi da ne pričam

Link to comment

ako neko zaista ugrađuje PPR je kvalitet instalacije smanjen, tu se slažem. ne znam gde je tu neka ušteda, mislim da nije mnogo jeftiniji od PPY. however, ne bih baš rekao da to značajno smanjuje bezbednost kupanja sa uključenim bojlerom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...